Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális dolog az ha ismerkedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az ha ismerkedtem egy lánnyal akkor nem kellettem neki, de most újból egyedül vagy így megint érdeklem?

Figyelt kérdés

Ez normális dolog? Csak ismerkedtük, csók sem volt. De ez kicsit fura hogy akkor lesz@rt, nem érdekelte évekig az hogy mi van velem, vagy hogy lehet szomorú vagyok miatta. Élt boldogan azzal a fiúval.

Úgy érzem hogy csak egy tárgynak néz.

Vagy normális dolog ez ha csak az ismerkedésnél tartottunk?


Valakinek lett már ilyen kapcsolata, mi lett belőle?


2022. márc. 15. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy, miért, miről kezdtetek újra beszélni, ki kezdeményezte? Nem lehet, hogy a közeledése szimplán baráti?
2022. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Ismered azt a mondást, hogy "ha nincs ló, jó a szamár is"? Na hát a csaj ismeri, úgy tűnik.
2022. márc. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

valszeg akkor te voltal a 2.legjobb opcio


mosthogy az a kan mar vmiert nincsen eloreleptel

2022. márc. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyedül életképtelen, ahogy a legtöbb nő, és most éppen csak te vagy kéznél neki. Addig jó leszel, amíg nem talál egy jobb képű vagy gazdagabb kant.
2022. márc. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!