Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők férfival összejönnek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők férfival összejönnek ha női fodrász, de ha műkörmös az nagyon gáz?

Figyelt kérdés

2023. febr. 21. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Volt férfi műkörmösöm, tapadtak rá a kuncsaftjai.
2023. febr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha neked gáz, ne jöjj össze vele.
2023. febr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Érdekes lenne, az biztos. Összeségében nem mondom, hogy kizárt. Attól is függ, hogy milyen a kiállása, ha feminim, akkor nem tudnék vonzódni. Érdekes személyiség lehet.
2023. febr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

# 3


de hogy érted hogy ettől érdekes személyiség? Akkor egy női fodrász aki férfi, az is az vagy az miért nem érdekes?

2023. febr. 21. 17:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, kicsit furcsa, de ha a nőket szereti, és szép körmöt csinál, akkor bármi lehet 🙂
2023. febr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A szép körömmel vicceltem, akik oda járnak, nekik biztos fontos, nekem

például még sosem volt. De a kéz érintés is lehet olyan ami vonzó szerintem. :)

2023. febr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Férfi műkörmöst nem ismerek, férfi fodrászt viszont rengeteget. 90%-uk meleg. Szerintem műkörmösöknél is hasonló az arány, szóval hetero nőként nem érzem a veszélyt, hogy azon kéne gondolkodnom, összejönnék-e eggyel. Főleg hogy nem is járok körmöshöz😂
2023. febr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A mende mondak azt sugaltak mndug , hogy melegek az ilyen ferfiak.
2023. febr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést most a napokban felkapott milliárdos mükörömépítő mérnök bácsi true love show-ja miatt kérdezed?


Valaki férfi kozmetikusról is kitehetne egy ilyen kérdést.


Őszintén egy nem járok fodrászhoz magamnak szoktam megoldani. Nem is festem nem szennyezem a hajam kemikáliákkal. Nem szégyellem hogy pinto hajam van magyarán a hajam a fejem tetején jobb oldalon fehér egy vastag részen bal oldalon barna. Inkább vagánynak tartom hogy pintós. Olyan minta a pinto ló. A pinto egy szín a lovaknál. Csak mert ez csak saját magamnak egyértelmű másnak nem.


Kettő nincsenek műkörmeim utálom ha hosszú a körmöm. Szeretem ha testhezálló és természetes pompájában levegőzik. Mint ahogy az arcom is csak mert emlegettem a férfi kozmetikust.


Nem mellesleg soha se volt hosszú körmöm. Szép is lett volna ha hosszú a körmöm. Három festeni se festem.


Négy el nem tudnám képzelni a kérdésedre ez a válaszom.

2023. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
* Szép is lett volna ha hosszú a körmöm. Javítom. Ironikus mondat. Irtam tovább aztán inkább nem fárasztottam magam ezen és ott maradt az elkezdett ironikus mondat.
2023. febr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!