Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalkori (25-30 éves kortól) férfi kopaszodás rossz genetikát sugároz, ezáltal könnyű visszautasításra ad lehetőséget?

Figyelt kérdés
2023. febr. 21. 19:18
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
30 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
Nem sugároz semmit, csak ránézésre öregít.
2023. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%

Volt egy osztály társam gimiben, már ott elkezdett kopaszodni, meg szerintem nagyon nem jó pasi(férfi szemmel) de sok mindenben tehetséges+az apukája ismertebb ember városi és művészi szinten.

Mindig körűlzsongták a nők...

2023. febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
20%
Számomra azt jelentené hogy magas a tesztoszteronszintje szóval biztos gyakran lenne ágytornánk ;)
2023. febr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%

Nem magas a tesztoszteron ez tévedés. Aki kopaszodik annak a DHT (dihidrotesztoszteron) hormonra érzékenyek a hajhagymái. Ennyi az egész, és ez általában már 30 éves kor előtt mutatkozni kezd, sőt aki ténylegesen férfias típusú kopaszodás áldozat az 30 éves korára megkopaszodik.

EZ egy átok és igen, rossz genetikára utal. Bár érdekes, mert elvileg anyai ágon öröklődik, mégis akinek a férfi ágú rokonai kopaszodtak, valószínűleg ő is fog.

Nagyapám, apám is kopaszodtak, én is, csak sokkal korábban, mint ők. És hogy miért sugároz ez rossz genetikát? Mert senki nem akarná, hogy ha véletlen fia születne, akkor ő is ebben szenvedjen...

És igen, ez óriási mértékben ad okot visszautasításra.

Aki hamar elkezd kopaszodni annak hamar lefő a kávé sajnos. A haj hiánya borzasztóan tönkreteszi egy akár jóképű illető teljes megjelenését is.

2023. febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%

Egyik ismerősöm kopaszodik fiatalon, de le van tolva rövidre a haja, nem olyan feltűnő, a szakálla viszont olyan, hogy bármelyik pasi megirigyelné.

Szerintem jól áll neki így ez a kombo.

2023. febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
65%
24 éves korom óta kopasz vagyok. Soha semmi gondot nem okozott ismerkedéskor
2023. febr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%
Ez szerintem is hülyeség. A férjem elmondása szerint már húsz évesen kezdett kopaszodni. Na és akkor mi van? Ugyanúgy helyes, jól néz ki és kapós volt a hölgyek körében mindig is. A genetikához semmi köze.
2023. febr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
26%

Hmm. A dht-t iras igaz. Es amikor a doki megallapitotta h a donorterulet mennyi es h elvegezheto e (nincs kizaro ok pl kerozisos sebgyogyulas stb vagy tul kicsi donorterulet) akkor 600-800 ezer Ft korul a korrekcios es 1,2M korul a teljes haj atultetest elvegzik!


Csak utanajartam. Nő vagyok,nem erint. :D


Ha a ferfi teste jo a szakalla is jo es szepen apolt es a teste tenyleg bomba + az arc szerkezete szep. Pont nem erdekli a noket h kopasz e.


Ami ultra gaz: ha szandekosan nem noveszt szakallat + az erosen kopaszodo hajat nem hajlando letolni egy ferfi hanem ide oda fesulgeti... Az sokkal brutalisabban gaz,mintha tok kopasz+szakall.


!

2023. febr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
72%
Hát ez változó, hogy tetszik a nőknek vagy sem, de a többségüknek valószínűleg nem. A haj mégiscsak a fej dísze, de nyilván más ha huszonéves vagy ötven éves az illető. Amúgy szerintem nagymértékben genetikai ki hogyan kopaszodik, az életmód kisebb részben befolyásolja csak. Nekem öcsém 2 évvel fiatalabb és elég rendesen hull a haja, nekem meg jól megvan.
2023. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
51%

"Nem magas a tesztoszteron ez tévedés. Aki kopaszodik annak a DHT (dihidrotesztoszteron) hormonra érzékenyek a hajhagymái. Ennyi az egész, és ez általában már 30 éves kor előtt mutatkozni kezd, sőt aki ténylegesen férfias típusú kopaszodás áldozat az 30 éves korára megkopaszodik.

EZ egy átok és igen, rossz genetikára utal."

A dolog első része igaz, na de miért utalna rossz genetikára? Manapság is előny, ha férfiként érettséget és tapasztalatot sugallsz magadról a gyerekvállalás előtt álló nők felé, és az őskorban senki nem tudta ellenőrizni, hogy hiába nézel ki harmincasnak, valóbaján még csak 21 éves vagy. (meg amúgy az emberek saját magukról se tudták pontosan, hogy mikor születtek)

Szakáll dettó, az is öregbít, mégsem szelektálódott ki.

2023. febr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!