Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, az alábbi két előélet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, az alábbi két előélet közül melyik elfogadhatatlanabb, amikor egy új férfival ismerkedsz?

Figyelt kérdés
A két eset nem ugyanazt a férfit takarja. Melyik a nagyobb kizáró ok, amiért kevésbé lennél hajlandó folytatni vele? (már amennyiben egyáltalán megtudod ezt az információt valahonnan/valakitől)

2023. febr. 26. 19:30
A kérdező szavazást indított:
Az előző barátnői közül az egyiket csalta folyamatosan egy szeretővel
Egy egyedülálló időszakában elment örömlányhoz
27 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Bármelyiket megtudnám ott lenne vége az ismerkedésnek. Inkább maradok szingli.
2023. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
A 2 es példánál a férfinek volt azért elsőnek normal kapcsolata? És amikor egyedül volt elment örömlányhoz? Ez esetben nem olyan nagy redflag. Viszont ha azért ment oromlanyhoz mert senkivel nem tudott összejönni ? Úgy kuka azonnal es nálam sincs esélye egy életre alkalmatlannak.
2023. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Egyik se kell!
2023. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Amikor a férfitöbblet miatt sírtok, jusson eszetekbe, hogy ilyen selejt a választék. Semmit nem számítana a férfitöbblet.
2023. febr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Ha felnőtt férfiként csinálta őket, mindkettő kizáró tényező. Ha hülye éretlen kamaszként, esetleg nagyon fiatal, épphogy felnőttként (pl. legelső, még elég komolytalan párkapcsolatban csalt, mert rossz példát látott otthon, de azóta felnőtt és belátta, hogy ez mekkora patkányság, vagy csoportnyomásra a hülye haverokkal egyszer elmentek prostizni, de soha nem csinálná még egyszer), akkor nem feltétlenül rúgnám ki ennek a hatására, ha nem hallok egyéb rossz információt és amúgy nekem is normálisnak tűnik. Kamaszként mindenki csinált legalább egy baromságot, amit megbánt azóta, és felnőtt fejjel eszébe sem jutna. De egy felnőtt férfitől jóval többet várok...
2023. febr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Érdekes téma azon filozofálni, hogy egyszer egy társ mellett egy másikkal együtt lenni miért elfogadatlanabb, mint egymás után hússzal lenni, abból a szempontból, hogy ki lesz alkalmasabb ezek után párkapcsolatra.


Ugyanez elmondható arról, hogy egyszer elmenni örömlányhoz kevésbé elfogadott, mint húsz egyéjszakás kaland.


Én véleményem szerint a húsz egyéjszakás kaland, vagy csak egyszerűen húsz korábbi -akármilyen jellegű partner - alkalmatlanabbá tesz valakit egy következő, tartós kapcsolat szempontjából. De elfogadom, ha valaki ezt másképpen látja, azon viszont meglepődök, ha ezt többség szinten gondolják így.

2023. febr. 26. 20:16
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Számomra egyik sem elfogadható.

Az első a csaló jelleme miatt.Egyenlő a megbízhatatlansággal.

A második meg az igénytelensége miatt. És ugyanez a véleményem, ha 20 sima nővel volt, nem prostival. Nekem ez igénytelenül gusztustalan, hogy minden szembejövő pinába bele dugja.

2023. febr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

7-es: mégis azok a pasik a legmenőbbek, legkelendőbbek akik minél több nővel voltak és akár ezt hangoztatják ezt. Milyen furcsa.


Az is eléggé furcsa, hogy sokan elég sokszor is ezen az oldalon a porstizást tanácsolják a sikertelen férfiaknak vagy akik mondjuk nagyon régóta szüzek.

Akkor most hogyan is van ez?

2023. febr. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

#8

Én a saját véleményemet írtam le, nem az összes nő nevében nyilatkoztam. Természetesen vannak nők, akiknek ez nem taszító egyáltalán. Nekem igen és sosem volt gusztusom az említett típusú pasasokhoz. És nem is lesz.

Az meg, hogy sikertelen pasiknak a prostikat javasolják, az nem véletlen. Másra nincsen esélyük. És a majdnem 100%-nak nem véletlenül. Azért javasolják, hogy legalább testi téren ki legyenek elégülve, és akkor kevesebb rinyát kelljen olvasni tőlük, meg hallgatni amiatt, hogy nem tudnak kivel dugni. Lehet megsértődni ezen, de ez a valóság. Én nem hitegetek senkit, de azt látom, hogy nem kevesen vannak, akiknek soha nem lesz esélye semmilyen nőnél, max. prostiknál. Ott is csak pénzért.

2023. febr. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

Szóval odalép hozzád álmaid pasija viszont megtudod róla, hogy sok nővel volt dolga előtted akkor nem jössz össze vele?

Vagy ugyanerről a pasiról nem erül ki, hány nője volt akkor összejössze vele? És mondjuk évekig együtt vagytok, amikor megtudod, hogy amúgy régebben rengeteg nőve lvolt, minden hétvégén mást szedett fel, akkor szakítasz vele?

Ez így elég ellentmondásos nem? Szóval a siekrtelen pasik menjenek csak prostizni, de amúgy nem jössz össze olyannal aki sikeres (volt) a nőknél, mert az undorító.

2023. febr. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!