Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen srácról? Nem tántorítana el benneteket egy ilyen előélet?

Figyelt kérdés
Azt kell tudni róla, hogy egy hosszan elnyúló szerelmi bánat után sikerült közelebb kerülnie egy másik lányhoz, de annak barátja volt. Ennek ellenére találkozgattak, chateltek és bár csók, tapi se semmi más fizikai kontaktus nem volt (se chatsex), flörtölős volt a viszonyuk. Olyan becenéven is hívták egymást, amilyeneket párkapcsolatokban szoktak használni. A lánnyal végül szakítottak, de a fiú addigra már nem akart tőle semmit. Ti össze tudnátok jönni egy ilyen sráccal?

2020. jún. 18. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Azt se nagyon tudom elképzelni hogy tudnám meg. De ha meg is tudom tulajdonképpen mit is csinált ami gondot kéne jelentsen? Flörtölgetett? Nagy ügy. A lánnyal nem jönnék össze akivel csinálta (már ha pasi lennék) mert nem lehet a hűség minta példánya de a srác nem lépett át olyan határt ami nekem gondot jelentene. Gyakorlatilag nem történt köztük semmi es nem ő volt kapcsolatban.

Ha lett volna szex az más. Olyan férfival kevésbé szívesen jönnék össze aki volt már szerető de ez kb semmi.

2020. jún. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És ha összejönnél vele, és kiderülne, hogy még mindig beszélgetnek és még találkoztak is egyszer, és mindezt a hátad mögött, mit tennél? Ugyanúgy nem történt köztük több, mint ahogy azelőtt se.
2020. jún. 18. 17:31
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván nem tetszene a dolog. Főleg, ha a hátam mögött történik sunyiban. Nekem ez úgy jönne le, hogy a srác igazából még epekedik a csaj után..
2020. jún. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Felejtős, nekem már az is kizáró ok ha ismerkedés kezdetén a nő több férfival is tartja a kapcsolatot fb-n vagy chaten, ami azt jelenti hogy nincs rám állva 100%-osan. Én nem kívánok ilyen nővel kapcsolatot kialakítani akkor se ha tetszik.
2020. jún. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Ha elhalgatja előlem a találkát akkor annak oka van. Én nem drámázok a nő nemű barátok miatt nekem is van fiú barátom. Viszont a titkolózás hazudozás sutyiban "kilógás" túl megy azon a határon amire egy kapcsolatban a bizalom épül. Ha halál szerelmes vagyok valószínűleg adnék még egy esélyt (sajnos tudom magamról hogy meg tud borítani a rózsaszín köd) . Ha ezt azelőtt sikerül ellőnie hogy bele szeretek vagy azután hogy lecseng ez a pár hónap akkor kirakom a szűrét. Én nyíltan játszok ha a másik inkább kerülő úton jár akkor nem illünk össze akár lefeküdt a lánnyal akár nem.

Semmi kedvem a fél szemem rajta tartani azon akivel elvileg a legmélyebb kéne hogy legyen a kapcsolatom.

Ha neki ennyit ér a dolog akkor menjen és annyit találkozik meg dumál a csajjal amennyit nem szégyell és még hazudnia se kell miatta.

2020. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kérdésben lévő dolog nem zavarna, az a múlt. Bár nyilván valahol zavar, de ilyen sztorija ami hasonló kaliberű sok mindenkinek van csak azt nem mondják el, hogy hibáztak. Viszont a #2 válaszodra így már teljesen más a történet. Így rögtön lezárnám a történetet, hiszen ő azt a lányt még nem zárta le egyértelműen.
2020. jún. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi volt az a hosszan elnyúló szerelmi bánat?
2020. aug. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És mettől meddig tartott az a hosszan elnyúló szerelmi bánat?


Mert ez lényeges információ a kérdés megválaszolásában. Amit utána irtál az csak mellébeszélés érzelmek mellé beszélése.

2020. aug. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!