Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora probléma manapság ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora probléma manapság ha egy férfi nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Én nem akarok mert örökletes szívbetegségem van, apámnak születésem után 8 évvel jött elő, nekem 18 évesen, bár nekem van szívritmus zavarom is 4 éves korom óta, meg ilyen olyan eü gondom. Mégis minek szaporodnék ha benne van a kockázat? 22/f
2023. márc. 5. 22:35
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
74%
Nem probléma. Viszont én szeretnék, tehát nekünk nem lenne jövőnk. Sokan viszont nem szeretnének.
2023. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem probléma ha olyan nővel vagy együtt aki szintén nem szeretne, vagy adoptáltok.
2023. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Igazából én el sem tudom képzelni hogy mi értelme a gyerekvállalásnak, miért akarnak emberek gyereket, annyit sikerül felfogni hogy fent tartjuk az emberiséget ezáltal. Szerintem ha egészséges lennék sem vállalnék, bár lehet akkor máshogy gondolkodnék.
2023. márc. 5. 22:40
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Én sem akarok. A terhességtől kezdve az egész gyereknevelésen át az egésztől a hideg ráz. Nem mindenkinek való ez, és ezzel nincs semmi gond.
2023. márc. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Tök okés, egy cosmó nő nem akar gyereket manapság.

Csak fontos, hogy ez a randizgatás alkalmain egyértelműen le legyen tisztázva.

Ileltve ha ennyire egyértelmű az elhatározásod, akár el is köttetheteted magad. Ezzel a párkeresésben is egyértelmű, hogy nem arról van szó, hogy most nem akarsz, de majd később úgyis meggondolod magad, ráadásul gumira sem kell annyit költeni:D

2023. márc. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
5.Attól még áll a cerka meg lehet dugni nem?
2023. márc. 5. 23:09
 7/37 A kérdező kommentje:
Utóljára 12 évesen randiztam kb
2023. márc. 5. 23:11
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
6, persze, áll a cerka, el is élvezel, cucc is jön ki, csak épp spermium nincs benne, csak tiszta ondó. Egy az egyben minden ugyanaz, csak épp nem tudsz teherbe ejteni senkit.
2023. márc. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
90%

7, mondjuk akkor az úgy nem nagy kihívás, hogy nem akarsz gyereket, ha nőkhöz sincs közöd:D

Mármint én sem szeretnék a nyílt tengerben túl mélyre merülni, de tekintve, hogy nem búvárkodom...:D

2023. márc. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Ez most olyan fura hogy 22 évesen 10 éve randiztam útóljára?
2023. márc. 5. 23:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!