Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Korrekt, nagy igényektől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korrekt, nagy igényektől mentes nőt találni mekkora esély van manapság?

Figyelt kérdés

Amelyik nő szép, azok közül ilyet találni annyi az esély, mint a lottóötösre. De egyébként alapvetően problémásak a nők. Az egyik pénzéhes, a másik megbízhatatlan, a harmadik a nőket szereti, a negyedik rosszindulatú, az ötödik nem tudja mit akar, a hatodiknak tisztasági problémája van, a hetedik zárkózott, a a nyolcadik foglalt.

De érdekes , hogy gazdag pali alig ismerkedik, de már hamar az ágyában vannak a nők. Így kicsim, úgy kicsim. A többi férfinek meg mindig valamilyen formában a rossz jut, amivel csak kínlódni lehet.



#problémás nők
2021. febr. 12. 19:17
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
95%
Szia Bombanős, látom, végeztél a héten a munkával. Mizu? A pizsomás 20 éves hogy van?
2021. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
96%
A jó nők menjenek a hozzád hasonló lúzerekhez, tudjuk, neked jár. Blablabla.
2021. febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
92%
Nem kötelező ám a gyűlöletes nőt választani. Vannak ám pasik is drága cunci mókus 😘
2021. febr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
89%
Azt mondják a hatalmasok hogy akinek hat alma sok, az már elég hatalmas ok hogy ne legyen hatalma sok??
2021. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
76%

Csak a csúnyák jöhetnek szóba. Tele van velük a társkereső. Ma néztem fel az Első találkozásra, na, ők tuti, hogy korrektek, és nagy igényektől mentesek:

[link]

[link]

2021. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
96%

5


Ezek rendes accountok, valódi emberekkel??? Hogy lehet ennyire igénytelen és előnytelen képet felrakni magadról egy társkereső oldalra te jó ég... egyik nő sem egy kifejezett szépség, de ha nem alulról a tokáját meg a csálé szájból kilógó fogait fotózná, az lehet segítene.

2021. febr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Ezen most én is meglepődtem, 6-os. Megnéztem még néhány profilt azok közül, amiket bal oldalon feldobott. Önkritika? Én is ronda vagyok, ebből kifolyólag eszemben sincs ilyen oldalakra regisztrálni, de ha meg is tenném, biztos nem a létező legrosszabb képpel.
2021. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
5. vagyok. Bennem is felmerült, hogy ezek talán nem is valódi profilok, csak néhány unatkozó troll csinálta őket. Épelméjű ember ilyen fotót nem tölt fel sehova, nem hogy egy társkeresőre.
2021. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Ott a pont.
2021. febr. 12. 19:53
 10/41 anonim ***** válasza:
Hol?
2021. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!