Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik dolog miatt lenne kizáró ok neked egy férfi?

Figyelt kérdés

1, mamahoteles 30 felett

2, Albérletben lakik

3, nincs autója

4, 150-350 ezret keress csak

5, 165-175 cm közötti magas

6, 8 általánosa van, vagy szakmunkás vagy érettségi

7, kicsi 16 cm alatti a farka

8, dagadt , vagy nem dagadt de nem a trendi 70 kilós kategória

9, 30 éves kora körül jár de kopaszodik

10, rosszak a fogai és nincs 1 milliója megcsináltatni


2023. márc. 9. 06:34
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

Áporodott testszag, hiányos tisztálkodás következtében.


Nem tud a pénzzel bánni. Nem takarékoskodik, káros szenvedélyei vannak (pl. szerencsejáték függőség.) Alkoholizmus kizáró ok. Dohányzás nem teljesen, de én nem akarok visszaszokni - 2013. június 21.-én leszoktam.


16 évet "dohányoztam", de nem tudtam igazán rászokni. Rendkívül drága és felesleges pótcselekvés.


Ha egyáltalán nem törekszik a képességeihez mérten semmivel sem jobb élethelyzetet megteremteni legalább magának, mint ahol jelenleg tart az életben.


Ha nem érdekli a véleményem, a tanácsaim. Illetve elutasító az őszinteségemmel kapcsolatban. (Azt jelezheti, hogy legyek türelmes és várjak még egy kicsit.)

2023. márc. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
85%

1, mamahoteles 30 felett -> miért? A szüleinek van valami olyan betegsége ami miatt indokolt, hogy legyen mellettük valaki? Nyilván ha elviselhetetlen a szülő akkor így is ki van zárva, de ha mondjuk normális, barátságos, segítőkész csak ellátásra szorul, akkor még azt mondom oké, hogy "esetleg odaköltözöm" ha úgy alakul a kapcsolat. Amennyiben itt jön a szokásos "spórolás miatt" duma, akkor kizárva. Egy 30 éves már legalább 5 éve dolgozik, nehogy azt mondja, hogy kvázi 0 kiadással nem tudott 5 év alatt eleget spórolni.

Itt mondjuk egyedül a tanárok esetében érteném meg, mert nekik tényleg nem rajtuk múlik a fizetésük.


2, Albérletben lakik -> nem kizáró ok.


3, nincs autója -> nem kizáró ok.


4, 150-350 ezret keress csak -> A 150 ezer nagyon kevés, kiváncsi vagyok mit dolgozna. Ha gyári munkás és nem tanul mellette, akkor számomra kizáró ok, mert ambíciózusabb párt akarok. De ha mondjuk szintén maradjunk a közszférába: mentős, ápoló, tanár és emiatt keres így, akkor azt mondom, hogy OK.


5, 165-175 cm közötti magas -> 170 felett nekem OK.


6, 8 általánosa van, vagy szakmunkás vagy érettségi -> KIZÁRÓ OK!


7, kicsi 16 cm alatti a farka -> 13 felett OK.


8, dagadt , vagy nem dagadt de nem a trendi 70 kilós kategória -> A 70 kilós nem trendi most sem, de ha így gondolod akkor eleve olyan gondolkodásmódod van, hogy kizáró ok. A dagadt és a kicsit molett között sok különbség van. Én szeretem a mackós testalkatot, de ezt sok férfi úgy értelmezni, hogy dagadhat a végtelenségig, holott baromira nem ezt jelenti.


9, 30 éves kora körül jár de kopaszodik -> nem kizáró ok.


10, rosszak a fogai és nincs 1 milliója megcsináltatni -> Kizáró ok.

2023. márc. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Van amit megértek a kommentekben de van amit nem. Többen jeleztétek hogy 16cm farok alatti férfi kizáró ok. Ez most halál komoly? Vagy incelek válaszai? A nőket nem is érdekli ilyen szinten a méret nem? 15 cm el mi a baj?
2023. márc. 9. 08:25
 14/41 anonim ***** válasza:
87%
Ezeket a válaszokat frusztrált férfiak írják, jógyerek... Ha a 16 cm alatti férfiakat kiszelektálnák, kb a 20% maradna meg.
2023. márc. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
23%

11-es válaszoló vagyok (hölgy.)


Ezt a pénisz méregetést én sehogy sem értem meg. A jelenlegi "párom" nem azért élvezi a bizalmamat, mert a lába között lógó húsdarab lenne az, amitől én Úriembernek tartom jelenleg.


Mi szinte kifejezetten önmegtartóztató életet élünk és a lelki-szellemi egyesülésünk olyan szinten fontos, hogy MŰKÖDŐKÉPES(!) lehet talán akár hosszabb távon az együttélés gondolata is.


Azért írtam, hogy az "anyagiak". Elég sok esetben a háztartás vitelén kívüli programjaink korlátozottak. De közös erővel valahogy megoldjuk.

2023. márc. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind nem tul vonzo. Valtoztass.
2023. márc. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
65%

3, miért nincs 30 felett kocsija egy férfinek?

4. 150 ezer kajára is alig elég ma már.

8. Dagadt nem, az semmilyen körülmények között. És dagadtra értem, nem testes pasikra.

10. Na ez meg egy baromság aki képes arra fogni, hogy nincs pénze és ezért fogatlan az milyen igénytelen.

2023. márc. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

1es és 10es

Ha 30 éves kora fölött mamahotelben lakik az azt jelenti, hogy képtelen önállóan élni. Az albérlet tökéletesen megfelel, ha képes önállóan fenntartani.


10es azért, mert ha van igénye a fogaira, akkor nem kerül egymillióba a fogorvos. Az, hogy ennyit kellene rákölteni azt jelenti, hogy konkrétan az elmúlt 10 évben nem mosott fogat. AMi botrányosan igénytelen.


A 8ason gondolkodtam. Mi az, hogy dagadt, vagy nem dagadt?:D Miért nem bontottad külön? Egyáltalán nem mindegy, hogy valaki 120 kiló 175 centire, vagy csak 80 kg, ami szintén husi tud lenni, de teljesen okés.


Az, hogy mennyit keres meg van-e autója meg ilyenek, az nem érdekel. Tudjon önállóan megélni és legyen magára igényes. Ennyi a követelmény.

2023. márc. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

1

4

5

8

10

2023. márc. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

4. Mivel tud csak 150et keresni? A 250 még oke, de az alatt kb egy cipoboltban is tobbet keres. Illetve atmeneti allapot ez vagy vannak tervei, amivel tobbet fog keresni?


5. 173 vagyok, a 175 meg talan beleferhet, ha minden jo, de nalam alacsonyabb ne legyen...


6. 8 altalanos keves. De ha csak erettsegije van azzal nincs baj.


8. Sokfele testalkatot szeretek, kiveve azt, ha lathatoan barmennyi felesleg is van rajta.


10.


27N

2023. márc. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!