Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik dolog miatt lenne kizáró ok neked egy férfi?

Figyelt kérdés

1, mamahoteles 30 felett

2, Albérletben lakik

3, nincs autója

4, 150-350 ezret keress csak

5, 165-175 cm közötti magas

6, 8 általánosa van, vagy szakmunkás vagy érettségi

7, kicsi 16 cm alatti a farka

8, dagadt , vagy nem dagadt de nem a trendi 70 kilós kategória

9, 30 éves kora körül jár de kopaszodik

10, rosszak a fogai és nincs 1 milliója megcsináltatni


2023. márc. 9. 06:34
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Mind
2023. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
7-es
2023. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
2. kivételével az összes kizáró ok.
2023. márc. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

"a férfiasság nem elsősorban ezen múlik. Hanem az Erőn. Mit jelent az Erő? Hogy bírod a nyomást. Hogy teljesíted a feladataidat. Hogy nem kezdesz el piálni, ha problémáid vannak. Hogy nem húzol el otthonról, ha nyíg a gyerek. Hogy vállalod a munka és a család terheit, kiveszed a részed a negatív dolgokból is, és nem menekülsz el."

Ezeket a környezetemben sokkal több nő hozza kérdés nélkül, mint férfi.

2023. márc. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon tetszik egyik sem érdekel. Kivéve a rossz fog/ vagy nős vagy alkohista ,drogos,börtöntöltelék, ezek a kizáró okok .
2023. márc. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

29-es:

A 6-os pont így hangzik:


"8 általánosa van, vagy szakmunkás vagy érettségi"


Én az érettségivel megelégszem, de a 8 általános nagyon kevés.

2023. márc. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
0%

36#

Ok te megelégszel, de a legtöbben meg nem. Mintha mindenki egyetemista lenne itt.

Meg különben is az életcélok nem feltétlenül egyetemi képzés révén érhetőek el, baromság elvárni.

Egy jó szakma többet is érhet, és egy egyetem sem jelent jobb embert a tapasztalataim szerint.

A 8 általános persze hogy kevés, de aki egyetemet vár el, az inkább a várhatóan magasabb keresetet és egzisztenciát nézi.

Ergo úgy is kinézhetne ez a lista hogy 6. Nincs magas egzisztencia, közönséges ember az kuka

Jól ismerjük ezeket az elvarásokat

2023. márc. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

6 Én diplomás vagyok. Az érettségi a minimum, azért legyen már benne egy minimális tudásszomj és szorgalom.

8 A dagadt pasik nen tetszenek. Nem kell adonisznak lennie, de azért ne legyen már 120 kg.

10 Nem kerül az 1 millióba + ha legalább naponta egyszer mosott volna fogat, nem rohadnak ki a fogai. Ez így igénytelenség.


+ csatlakozom a #3-as válaszolóhoz, 11-fideszes.😆

2023. márc. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
34%

"+ ha legalább naponta egyszer mosott volna fogat, nem rohadnak ki a fogai."

Ez inkább genetika, van akinek fiatalkorára tönkremegy fogmosással is, másnak meg öregkorára is ép marad. De azért el kell ismerni azt is hogy sok múlik azon mennyire eszik/iszik cukros dolgokat az illető

Aztán rendszeres fogorvosi vizitekkel megelőzhető hogy látványos legyen a romlás, egy jódarabig biztosan

2023. márc. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
33%

Naponta háromszor mosok fogat, de már két fogam elvesztettem, 5 másik meg tömött és még csak 30 éves vagyok.

Bhaszhatom én a fogmosást akár naponta 30szor is, ilyen a genetikám. 40 évesen tuti a fogaim felét el fogom veszíteni.

2023. márc. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!