Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még olyan csinos nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan csinos nők akiknek nem csak az számít egy férfiben, hogy jóképű legyen hanem a belsőértékei a fontosak?

Figyelt kérdés
2023. márc. 10. 13:04
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/146 A kérdező kommentje:

#43


Ahogy most is.


#47


Az, hogy egy nő vékony és borotválja az nem egyenlő azzal, mint ahova felemelték őket. Nyilván egy nő úgy nézzek ki ahogy a korbeli férfiak akarják.

2023. márc. 10. 14:42
 52/146 anonim ***** válasza:
80%

27

A nőket nem kellett tolni a világban! Simán csak nem.kell őket lábon lőni, és máris elérik azt, amit egy férfi.

2023. márc. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/146 anonim ***** válasza:
95%

51

Nem, én ugy nézek ki, ahogy nekem tetszik!

2023. márc. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/146 A kérdező kommentje:

#52


Egy nő sosem tudja azt elérni mint egy férfi, csak ha mesterségesen tolják. De még akkor sem, ahogy jól mutatja a példa, hogy még női szakmában is a csúcson férfiak vannak.


Egyszerűen nem összehasonlíható egy nő egy férfivel, sose fogja tudni ugyanazt elérni, mintha egy lovat meg egy szamarat hasonlítanánk össze egy lóversenyen.

2023. márc. 10. 14:46
 55/146 anonim ***** válasza:
96%
Ezzel nyugtatgatod magad?
2023. márc. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/146 A kérdező kommentje:

#55


Ezek tények. Mint az 1+1 az 2.

2023. márc. 10. 14:55
 57/146 anonim ***** válasza:
96%

55

Ez így van!

Egyebként, teljesen megvan a jogod, hogy igy gondolkodj, ne tiszteld az embertársaidat, (nemiszervtől függetlenül) Nekem csak mint, UGYANOLYAN JOGU EMBERNEK arra van szükségem, hogy nekem meg arra legyen meg a jogom, hogy ne legyen kotelező egy ilyen szennyedék mocsok undoritó féreg hányadékkal lenni, mint amilyen te is vagy!

És, valamit te csinálsz szarul, nem a nők! Mert nem a nők irják ki 20adszorra, hogy "jaaajnemtalalokpasit"

2023. márc. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/146 anonim ***** válasza:
94%
Érthetetlen, hogy a hozzád hasonló alakokat még nem tiltották ki az oldalról....
2023. márc. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/146 anonim ***** válasza:
97%
51 Látszik, hogy fogalmad sincs, hogyan kell érdemben érvelni. Te kapálóztál a régi világról és hogy sok évekig az a rendszer működött. Márpedig a 47 jól írja, nagyon-nagyon sokáig a szőrös punci és a duciság volt a szép, a női ideál netovábbja, akkor miről is beszélünk? Ja, hogy a régi világból csak az kéne, ami neked megfelel és csak azzal példálózol, ami szerinted téged támaszt alá, ami nem, arról meg tudomást sem akarsz venni? Hát ez nagyon nem így működik. Egy nő úgy néz ki, ahogy csak akar és nem a férfiak külsőt illető elvárásai szerint fogja alakítani a saját életét, remélem azért ezzel tisztában vagy. Ennyi erővel a férfiak meg nézzenek ki úgy, ahogy a korabeli nők akarják. Egyenjogúság, ismerős kifejezés?
2023. márc. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/146 anonim ***** válasza:
97%

"Nekem olyan nő kell aki csak velem van, illetve nem csak 1 órára kapom meg hanem a nap többi részében is kényeztet nem csak szexuálisan hanem kiszolgál, megmasszíroz, stb."

Hogy te mekkora egy istenverte bohóc vagy öcsém 😂😂😂😂🤡🤡🤡🤡

2023. márc. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!