Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még olyan csinos nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan csinos nők akiknek nem csak az számít egy férfiben, hogy jóképű legyen hanem a belsőértékei a fontosak?

Figyelt kérdés
2023. márc. 10. 13:04
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/146 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon visszasirod a régi időket, de a te típusod ott egy elnyomott jobbágy lett volna, aki szolgálja az urát. Átlag férfinak sem volt mese habbal az a korszak.


Nem igazán értelek, hogy hogy képzeled el, hosszútávon az életed színlelt szeretettel.

2023. márc. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/146 anonim ***** válasza:
96%

Azért sírja vissza a múltat mert akkor a sikeres férfinek nem volt elsődleges hogy jól keljen kinéznie! 20 éves szép nőket a szülei hozzà adtàk az 50 es dagadt (de gazdag) emberhez.


Ez a fő baja hogy ahhoz kevés a pénze hogy goldigger ugorjon rá. A hétköznapi nőknek meg nem számít annyira hogy 500 vagy 800 ezret keres a férfi, csak az hogy vonzó legyen neki is. Ott van a Shrek 800 ezerrel de undorító dagadt külsővel es belsővel. És ott van Ferenc aki csak 470 ezret keres, de mellé vannak belsô értékei, es magas , jóképű es sportos a teste. Ezért mindenki a Ferencet választaná!

2023. márc. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/146 anonim ***** válasza:
7%
Azért látszik a 138-as válaszán hogy van itt bőven femináci aki titokban lenézi a férfiakat, és föléjük akar kerekedni. Megjátszák itt a férfi és nő egyenlő maszlagot, de kibújik a szög a zsákból.
2023. márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/146 anonim ***** válasza:
5%

A 44-esnek pedig csak annyit hogy a férfi is annyira válogat minőségben mint a nő. Nincs szükség annyi férfira mint nőre? Aranyom, ugyanannyi férfira van szükség mint nőre. Nem hallottál még vérfertőzésről? Bizony. Ezért kell annyi férfi ahany nő. Nem lehet ész nélkül szórni az ondót mindenkibe azt akkor férfertőzött lesz a nép.


Igen a nők megmérgezték a ronda, gyenge stb férfiakat. Ennyit a gondoskodó empatikus nőkről. A férfi csak eszköz. Hiába nyugtatjátok magatokat hogy a férfi nem válogat. Ha nem vagy szép, intelligens, értelmes nő akkor normális férfi rád se hederìt.

2023. márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/146 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi ilyesmi a 138-as kommentben (nem, nem én írtam). Arra próbál rávilágítani, hogy akkor lenne a nők munkaerőpiaci értéke hitelesen összehasonlítható a férfiakével, ha nem folyton a nő maradna otthon a gyerekkel. Itthon pedig még mindig az az átlag.

Én egyáltalán nem akarok a férfiak fölé kerekedni, de támogatom, hogy ők is maradjanak otthon a gyerekkel. Nekem is sokkal jobban esett volna, ha édesapám ugyanolyan erőbedobással száll bele a nevelésbe, mint anyukám, és érzelmileg 2 teljes értékű szülőm lett volna.

De most saját magamtól elvonatkoztatva is azt mondom, hogy fontos, hogy mindkét félnek ugyanúgy legyen lehetősége a karrierre és a gyereknevelésre is. Szóval egészségesebb lenne, ha felváltva maradnának ki a munkából. Pl. kezdi a nő, mivel ő szült, ő szoptat, stb., de mondjuk visszamehetne dolgozni 1 év után, és akkor marad 1 évet otthon az apuka. Ez csak egy példa, a dolog hossza és felosztása lehet egyéni, ahogy az adott párnak megfelel.

2023. márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/146 anonim ***** válasza:
Én írtam a 138-ast és köze nincs férfiak lenézéséhez meg feléjük kerekedésről. Először tanulj meg szöveget értelmezni és utána próbálj okosnak tűnni. Eleve az egész kérdés a nők lenézésére hegyeződik ki, a kérdező minden válaszából árad a nők irányuló megvetés, lenézés, gyűlölet, szóval nem kicsit, hogy épp az én kommentembe kötsz bele. Nem én érzem magam felsőbbrendűnek attól puszta ténytől ,hogy épp mi van a lábam között, hanem a drága kérdező és hasonszőrű társai. Ő akarja mindenáron bizonygatni mennyivel feljebb való, pedig nem.
2023. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!