Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még olyan csinos nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan csinos nők akiknek nem csak az számít egy férfiben, hogy jóképű legyen hanem a belsőértékei a fontosak?

Figyelt kérdés
2023. márc. 10. 13:04
 101/146 A kérdező kommentje:

#99


Egy egészséges férfi vágyik szexuálisan egy nőre.


Én jártam 50+ prostinál régebben, de már nem vágyok rájuk, rendes nő kell.

2023. márc. 10. 17:20
 102/146 anonim ***** válasza:
11%

Én nem utálom a nőket, halálosan bele tudok szeretni nőkbe. De ez nem azt jelenti hogy azt hiszem hogy egyenlő képességeik vannak a férfiakkal.

Tudom hogy akármennyire is gyengélkedem a szerelemtől sajnos csak akkor lehet bármi egészséges kapcsolat ha felfogom hogy a nő is úgy működik mint a gyerek vagy a kutya. Meg kell húzni a határokat és határozottan átvenni a gyeplőt.

2023. márc. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/146 A kérdező kommentje:

#102


Nem szabad beleszeretni egy nőbe, onnantól maximum csalódást okozhat és lefelé mehet a történet.


Egy nőt a helyén kell kezelni. Még ha úgy is érzed, hogy ő az igazi aki teljesíti az igényeidet akkor is vissza kell fognod magad. Szeretni akkor lehet maximum ha eltelt már több év és kiderült, hogy tényleg minden rendben van.


Bár sok ember nem képes erre, de addig csak színlelni szabad a szerelmet felé.

2023. márc. 10. 17:24
 104/146 anonim ***** válasza:
3%
Lehet szeretni, csak meg kell tartani az irányítást és soha nem szabad egy szinten kezelni mivel nincs egy szinten.
2023. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/146 anonim ***** válasza:
84%

A rendes nők rendes férfiakkal van, ami te láthatóan nem vagy.

Menj csak el az ötvenegyedik prostituálthoz.


Egy kapcsolat alapja a tisztelet, aki erre képtelen, az se szeretni, se harmonikusan együtt élni sem tud. Szóval nem, amíg nem tekinted egyenlő félnek az adott nőt, addig nem is szereted igazán, ne áltasd magadat.

2023. márc. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/146 anonim ***** válasza:
95%
Ti az édesanyátokat egy kutyának tartjátok, akinek az egyetlen értéke az volt, hogy világra hozott titeket?
2023. márc. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/146 A kérdező kommentje:

#106


Már többször válaszoltam erre. Édesanyámat nem nőként kezelem hanem anyaként.

2023. márc. 10. 17:28
 108/146 anonim ***** válasza:
95%
Anyád egyszerre nő és az anyád. Amit te a nőkről gondolsz, abba bizony ő is beletartozik, hiszen sok nő, akit te itt mindenfélének elhordasz, ugyanúgy valakinek az anyja. A te anyád is egy használhatatlan test lett miután megszült téged? Szellemileg ugyanúgy egy alábbvaló kutya szintjén van, mint minden más nő (szerinted)?
2023. márc. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/146 anonim ***** válasza:
96%
Mié', ő különbet szarik mint más nők? Vagy mert ő pottyantott a világra? Tény, a világ jobban járt volna ha inkább lenyel.
2023. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/146 anonim ***** válasza:
94%

97

De nem válaszoltál! Felettem egy kérdést, amit nem túl elegánsan kikerültél. Egy kis szerepcsere!

2023. márc. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!