Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lassan belepusztulok abba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan belepusztulok abba, hogy senki nem tetszik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyik 165, másik tróger, harmadik bunkó, negyedik dagadt, 5.foglalt, 6.öreg, 7.életképtelen balf@sz, 8-9.introvertált szókincse sincs, 10. nőcsábász, 11-12. nincs eq-ja, azt hiszi szex az egész világ csak, 13.csicska, 14.rám se néz, 15.csak addig képes kaocsolatra míg újvarázs van, 15.hűtlen pár év múlva, 16. like b.zi, 17.nek egy prosti is jó, 18. mamahoteles es ott is akar élni örökkön örökké, 19.smucig önző egoista, 20. agressziv, 21. drogos sittes, 22.értelmes de unalmas, 23.ba nem tudok az istennek se szerelmes lenni, 24.messze van, 25.gyereke van, 26.nak talonokat tart meg szeretőket ez mellett ismerkedik, 27.soha rá nem érő vállalkozó, a pénz számit csak semmi más, 28. megverne az exe, 29. házas, 30.kihasználna csak, 31.beteges állandóan, 32. depresszios pesszimista, 33 nem tenne az életemhez semmit, csak van, 34.biszex, 35.nek velem van baja mert kávézom meg ilyenek miatt, 36.nak cseléd kell, 37.nek csak szórakozás a nővel bukik és lazulás, 38.nárcisztikus, 39.önbizalomhiányos kisebbségi komplexusos, 39.hanyagolós nem ölelgetős nem bújós, hideg "gép", 40.terrorista sakál.


Miért létezhet az, hogy a férfiak sérültek selejtek rondák kapcsolatra alkalmatlanok, és egy nő összeteheti a kezét ha csak egyet talál?

Miert nem lehetne az hogy akárhova csak nézek jobbra balra előre hátra MINDENHOL csak helyes értelmes sikeres normális erkölcsös ferfiak legyenek?

Miért van az hogy akárhova nézek olyanokat látok, hogy én süllyednék el helyettük szégyenemben?

Melyik bolygóra kéne költöznöm? Miért születtem rossz helyre?

Miért én iszom a levét az egésznek? Miért engem ver az isten ilyen egyedekkel?


Az állatvilágban is ez megy hogy életképtelen balf@sz egy oroszlán? elhagyja egy fecske a családját?felrek.félnek a galambok? Nem akar kölyköket a teknősbéka? Üti veri a párját a hörcsög?

Vagy csak az embereknél van ez?

Miért?


2023. márc. 11. 16:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
68%
Ha oroszlán lennél, előbb-utóbb megdugna az alfahím, nem kérdezné a véleményed. Embereknél nem ez a szokás, így valószínűleg soha nem lesz senkid.
2023. márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
78%
Légy egyedül, légy boldog úgy. :)
2023. márc. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:

Az állatvilágban az oroszlán ölni is képes a párjáért és a kölykeiért.

Szeretném azt ha kinézek az ablakon csak helyes normális ferfiakat látnék.


Mi okozhatja azt hogy 99% selejt es az 1%-ra ugrik minden nőstény?

Mi ez az evolucios deffekt? Mi okozza?

2023. márc. 11. 16:13
 4/61 anonim ***** válasza:
67%

Engem pont ennyire zavar, hogy nem tudom hozni az elvárt szintet.

33f

2023. márc. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
43%
A kérdező nem nő! Csak egy incel aki most egy elég nagy halmazt akar egyszerre megsérteni! Azért a sok különböző tulajdonság hogy minèl több férfi olvasóra igaz legyen 1-1 része. És mérgesek legyenek rá.
2023. márc. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:

De nő vagyok!

Es nem találok Férfiz. Csak egyet találnék. Legalább csak egyetlen egyet.

De ha találok is, arra meg garantált lesz, hogy rávetné magát minden más nö is, mivel az 1%-ba esik.

2023. márc. 11. 16:20
 7/61 anonim ***** válasza:
70%
Ez már csak így van, az ilyen "tökéletes, hibáktól mentes ember", mint amilyen te is vagy, nehezen találja meg a párját. Sajnálom, biztos nehéz lehet îgy tökéletesnek mégis magányosnak lenni. Talán be is kell magam mellé készîtenem egy 100-as csomag papírzsebkendőt...
2023. márc. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
76%

Valószínűleg te sem vagy hibátlan...

Kompromisszumot kéne kötnöd.

2023. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
77%

Pacsi!

Nekem már az is lehetetlennek tűnik, hogy olyat találjak, akivel megvan a kémia. Az egyik legalapvetőbb része a kapcsolatnak tehát kapásból nincs meg, innentől a többire kitérni is fölösleges.

Pedig az itteni szakkifejezéssel élve Chadeket meg sem közelítették azok, akikkel egykor legalább ennyi megvolt, szóval most sem arra a kategóriára vágynék. Csak kívánjam és kívánjon, ne legyen semleges vagy taszító a közelsége, az érintése, a csókja, ...

2023. márc. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:

Amiket felsoroltam annak az ellenkezoje mind igaz rám.

Nem vagyok 165 sem troger sem dagadt se bunkó se életkeptelen se hűtlen se foglalt se csak szexen élő se mamahoteles se agressziv se drogos nem kell cseled papucs csicska nem vagyok önző nem vagyok házas nem vagyok biszex nem vagyok kihasználós beteges depresszios


Képes vagyok megütni egy ALAP szintet. Egy csoda vagyok akkor.

2023. márc. 11. 16:35
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!