Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok tik kiábrándulnátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok tik kiábrándulnátok az alfából ha ismerkedés közbe megtudnátok hogy néha trollkodott gyakorin?

Figyelt kérdés
Néha előadta hogy ilyen nyim-nyám soy boy kis libsyke, akinek tetszenek az ilyen grrrl power filmek meg lila hajú aktivisták, pedig nem is. Hanem valójába kemény alfa, aki az igazi nőkre bukik és vissza vágyik a régi szép időkbe.

2023. márc. 15. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Tik-tok
2023. márc. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Már kora reggel letekerted a rakétás palackok tetejét?

Balázs,Balázs....

2023. márc. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bárkiből azonnal kiábrándulnék, aki olyan szavakat használ, mint te.
2023. márc. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem, hogy Balázs, de szerintem ez nem ő, hanem az, aki a pizzás lányt zaklatta és pénzt adott neki. (hú, ilyenkor jövök rá, hogy túl sokat lógok ezen az oldalon..:D )
2023. márc. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a sokadik regje ennek az ogre shreknek,nem akarom leírni mindegyiket ami előtte volt,de mindig pár napos különbséggel csinál másikat,ha kitiltják innen.
2023. márc. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Igen ki. Számomra nem férfi az, aki unalmába a gyakorin trollkodik, mint egy 14 éves kissrác. Egy férfinak ilyen szerintem eszébe sem nagyon jutna. Ennél még az is kevésbé kiábrándíto, ha egy sörrel a kezébe leül meccset nézni, közben meg szotyizik
2023. márc. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt, nem fiatal nőként azt mondom, h trollkodni jó. Ha más is csinálja, egészségére.


Mondjuk én soha nem bántok meg senkit, csak hülyéskedek.

2023. márc. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!