Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Srácok! Ha lenne egy lány...

Srácok! Ha lenne egy lány akivel még csak ismerkedtek és meglátnátok, hogy a karján kissé feltűnő hegek (nem friss sebek!) vannak, amik egyértelműen nem baleset eredményei, kiábrándulnátok a csajból?

Figyelt kérdés

2020. aug. 17. 19:48
 1/8 anonim válasza:
igen
2020. aug. 17. 19:52
 2/8 anonim válasza:
Mivel nekem is voltak komoly lelki sérüléseim, egyáltalán nem ábrándulnék ki belőle, sőt azt sejteném, hogy mélyebb érzésű az átlagnál és nem játssza meg, hogy minden oké mikor nem. Szóval értékesebb lenne a szememben.
2020. aug. 17. 19:54
 3/8 anonim válasza:
nem, mert nem ítélkezek pusztán a múlt alapján
2020. aug. 17. 20:05
 4/8 anonim válasza:
Nem, de rákérdeznék
2020. aug. 17. 20:16
 5/8 anonim válasza:
Vannak fura fétissel rendelkező emberek, így lehet még be is jön valakinek.
2020. aug. 17. 20:26
 6/8 anonim válasza:
Felnyitnám és beléjük nyalnék.
2020. aug. 17. 20:31
 7/8 anonim válasza:

Pár komolytalan embert félretéve:

Nem, ez nem ok arra, hogy kiábránduljak, egyszerűen történt vele valami, oké, arra rálehet kérdezni és ennyi

2020. aug. 18. 00:53
 8/8 anonim válasza:

Fogadjunk, hogy azért tette fel a kérdező ezt a kérdést, mert tulajdonképpen róla van szó :D. Nem lepődnék meg, ha ő lenne az a lány akin ezek a vágások vannak, és kíváncsi hogy a többség mit gondol erről. De én is mint az előttem szólók nem ítélkeznék egy ilyen alapján, sőt megkérdezném, hogy miért történt vagy esetleg hogyan követte el őket (volt egy barátom aki vagdalta magát) szóval ebben valamilyen szinten még otthon is lennék.

Ugyanakkor meg úgy gondolom, hogy minden embernek az életében vannak olyan időszakok amikor padlóra kerül, vagy úgy érzi hogy össze csapnak a feje fölött a hullámok. Ezzel nincs is semmi gond, mert emberek vagyunk de azt tudni kell, hogy ahol probléma van ott megoldás is létezik. Lehet, hogy a hegeket nem lehet eltüntetni, de a lelki problémát ami által az ember ilyenre folyamodott azokat valamilyen szinten bele lehet "gyógyítani", és akkor már nem olyan életet fog élni mint amilyet az előtt élt. Akár szakember segítségével, de a legtöbb dolgon az életben lehet változtatni csak akarni kell hogy bizonyos dolgok megoldódjanak.

Tehát mint fentebb is említettem, nem ítélkeznék. Nagyon felszínesnek kell lenni ahhoz, hogy valakit a múltja alapján megítéljünk, mert közben lehet hogy 20-szor megváltozott.

2020. aug. 18. 02:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!