Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos, ha a nőnek ebbe az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha a nőnek ebbe az esetbe felszámlázza az alfahím az addig ráköltött összeg felét?

Figyelt kérdés

Randizgatás, az alfahím fizeti a cehhet, mert mér is ne. Aztán x edik randi után a csajszika benyögi, hogy "bocsikah nincs meg a kémia".

Ijen esetbe jogos ha az alfahím lazán előkapja a telefonját és egy exel fájlba megmutassa a nőnek az eddig ráköltött pénzt és a felét elkéri?



2023. márc. 16. 09:40
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
97%

"megmutassa"


:D

2023. márc. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
97%

😂😂


Nem jogos. Az nem gond, hogyha felezünk egy randin vagy az elsőn ő fizet, másodikon én. De utólag ne fillérezgessünk. Első randira nem megyek úgyse nagyon drága helyre.


Ez hol alfa?

2023. márc. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
96%
A csaj helyében odadobnám neki a pénz felét, aztán röhögve távoznék. Előtte viszont én is csinálnék egy költségvetést, a rám költött pénz feléből levonnám az időt, amit egy ekkora seggfejre pazaroltam, a többit meg megtarthatja 🤣
2023. márc. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly? Nem, tuti hogy szemberöhögnélek. Randik alkalmával amég nincs kapcsolat meg semmi, nem megyünk drága helyekre, ha pedig mégis, akkor felajánlom hogy fizessük közösen. Ha te fizettél, így jártál.
2023. márc. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ne nevettesd ki magad!
2023. márc. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem te nem alfahim, hanem kisfarku kinaivaza lehetsz :D
2023. márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
83%

Az igazi alfa nem fizet semmit, sőt neki fizetnek és mindenki hálás a társaságáért, hogy egyáltalán egy ilyen "Isteni lény" közelében lehessenek.


Na, felment a vérnyomásod, sorozatkérdező? :D

2023. márc. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
82%
Akkor ha a nő is számlázhatja az idejét meg a szexet is főzésmunkadíjat stb.
2023. márc. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
91%
Elkérheti. És? Mit csinál, ha nem fizet? Bepereli?
2023. márc. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
91%
Állj. Vagy alfahím, vagy nincs kémia. A kettő együtt nem megy.
2023. márc. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!