Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos, ha a nőnek ebbe az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha a nőnek ebbe az esetbe felszámlázza az alfahím az addig ráköltött összeg felét?

Figyelt kérdés

Randizgatás, az alfahím fizeti a cehhet, mert mér is ne. Aztán x edik randi után a csajszika benyögi, hogy "bocsikah nincs meg a kémia".

Ijen esetbe jogos ha az alfahím lazán előkapja a telefonját és egy exel fájlba megmutassa a nőnek az eddig ráköltött pénzt és a felét elkéri?



2023. márc. 16. 09:40
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
68%
Alapbol nem vagyok gyoker , hogy kihasznalhasson egy no.. tudod vannak jelei annak ha egy haszonlesovel ismerkedsz, meg ugy eleve eszre lehet venni ha nem tetszel a nonek.
2023. márc. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 Sunshinedoll ***** válasza:
97%
alfahím? Lol, mikor lett a férfiasság mintaképe az h valaki szarrágó és gyerekes?:D
2023. márc. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
95%

Nem attól alfahím valaki, hogy bármelyik nő odaáig lenne, ha randizhat vele? :D

Meg nem attól, hogy nemcsak jóképű, hanem gazdag is, akit nem vág földhöz egy csésze kávé? :D

2023. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
96%
Ember, kitartás, lesz már neked hamarosan élethű tamagocsi guminő, azt kínlódjon fölfújt hólyagokkal a sintér...
2023. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Alap sigma kérdés: ja, semmi...
2023. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem alfa, hanem bALFAsz... :D

Amúgy én mindig felajánlom (egy kávénál is), hogy fizetem a saját fogyaszásomat, szóval utólag ne nyavalyogjon senki.

De nyilván komolytalan kérdés.

2023. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lenne jogos? Egy úriember (nem tudom, mit jelent az, hogy alfahím) szóval egy úriember továbblép szó nélkül,nem kap elő semmilyen tárcát. Nem is beszélnek jobb helyeken pénzről.

De az ilyen-t ly-nal írják. És nem megmutassa, hanem megmutatja. Persze aki így ír, attól nem várható el más viselkedés, csak az, hogy előveszi a tárcáját...

2023. márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!