Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban negatív hatással van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban negatív hatással van a férfiakra nézve a férfitöbblet, hogy állítólag tényleg több férfi születik mint nő, ez statisztikailag mennyire van hatással a társkeresésre, emiatt lenne sok férfi sikertelen?

Figyelt kérdés
2023. márc. 18. 15:05
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
16%

Az utcán és tömegközlekedésen is sokkal több a férfi, mindenhol.

Akkor ezek szerint a nők teljes rejtőzködő életet élnek valamelyik paneltömb szobájukban bujkálnak a világ elől?

2023. márc. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
92%
Mikor fogjatok fel, hogy egy nyomi srac akkor se kene, ha 100 nore jutna 20 ferfi? Nem, apatoknak sem azert lett noje, mert akkor jobb volt, hanem mert valszeg a 20-as eveiben volt toke felszedni egy csajt. Az, hogy most 60 evesen csunya es tutyimutyi, nem azt jelenti, hogy fiatalon is az volt. Rengeteg szingli no van, annak lesz csaja, aki tesz erte.
2023. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
88%

"Az utcán és tömegközlekedésen is sokkal több a férfi, mindenhol."

Ez szimplán nem igaz.

2023. márc. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%

Na láttam egy korlát,55 körül fordul a pasik addigra kezdenek meghalni 55 alatt férfitöbblet van.

1es!!! Ismerek vagy 10 nagyon jó nőt akik szinglik és néha még nyígnak is ,hogy jöhetne már az igazi. Na ezeknek a nőknek izgalmasabb a szexuális életük mint sok kapcsolatban lévő nőnek. Az igazival szembeni eljárásai( reálisak) de magasak.

2023. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
18%
Korfát csak túl okos a telefonom.
2023. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

"Nézz fel a társkeresőkre, tízszer annyi a férfi. N"


10x messze nem, de több, ugyanis jelentős részük kapcsolatban van a férfiak közül és/vagy csak dugópajtit keres, és olyan tortúrát kell egy nőnek egy társkeresőn kiállni, hogy igen hamar törlik magukat.

2023. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

"Az utcán és tömegközlekedésen is sokkal több a férfi, mindenhol."


Röviden: lófszt

2023. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha bármilyen pár kéne akkor nyilván találnék, de minek legyek együtt olyannal akivel ki se jönnék?
2023. márc. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

#11

Ez egy hazugság.

Tegnap elmentem a gyerekkel az oviba, ahol csupa nővel találkoztam. Óvónők, anyukák. Aztán beugrottam két boltba, ahol megint csak nő volt az összex eladó, de a vevők többsége is. Aztán mentem dolgozni, és mivel műkörmös vagyok, csupa nővel találkoztam. Minden kuncsaftom nő. Aztán elmentem nőgyógyászhoz, ahol megint csak nőkkel találkoztam, a dokim is nő. Utána futás szülőire, ahol megint csak nők voltak. Estefelé kimentem a játszótérre, ott a gyerekeken kívül megint csak csupa nő volt. Egész nap nem is beszéltem férfiakkal, látni is csak messziről. Mégse írok olyan hülyeséget, hogy elképesztő nőtöbblet van.

2023. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

"Az utcán és tömegközlekedésen is sokkal több a férfi, mindenhol."


Ez mondjuk valóban nem igaz tényleg rengeteg nőt látok buszon villamoson utcán. Sokszor többet mint férfit

2023. márc. 18. 16:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!