Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban negatív hatással van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban negatív hatással van a férfiakra nézve a férfitöbblet, hogy állítólag tényleg több férfi születik mint nő, ez statisztikailag mennyire van hatással a társkeresésre, emiatt lenne sok férfi sikertelen?

Figyelt kérdés
2023. márc. 18. 15:05
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
12!!!Big like ,bár sok nyomi srácnak a szülei is érdekesek, pl egy házsártos uralkodó természetű nő elvetették magát egy tutyimutyi sráccal. Szüleim pont 61-62 évesek falun nőttek fel, falusi kortársaiknál látni fura dolgokat. Akkortájt még Józsi anyja is udvarolt a Marinak ,hogy málészájú inas megnősűljön,jutott neki ami jutott.
2023. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
88%
Sokan úgy definiálják a nőket, hogy 20-25 közti széparcú, vékony csinos modell, a férfiakat meg úgy, hogy minden férfi 18-99 közt, így persze, hogy több férfit látnak.
2023. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
37%
Egy faluba élnek 10-en, a környező falukkal együtt az a 40 fiatal talál párt, de egy több 10k-s városba, ahonnan fél órákra 10 percenként megy busz minden irányba ott nem, ez a vicc.
2023. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%

Amikor legutóbb utaztam egy buszon, (Bp. külvárosa felé), egyetlen egy fiatalabb korú nő volt, mindenki más férfi vagy idős. És azt a csajt is kétszer szólították le pasik, ismerkedési szándékkal. Egy nyamvadt buszon.

Hogy a fenébe ne lenne férfitöbblet? Legfeljebb mindenki csak azt a kevés nőt figyeli, a palikat senki se, ezért nem is veszik észre őket.

2023. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
85%

#21

Szerintem te eltévedtél egy évszázadot. Az én 61 éves anyám már miniszoknyában rázta magát a diszkóban, magas talpú cipőben, vastagon kihúzott szemekkel. Ki is röhögte volna, aki a fiát rá akarja tukmálni. Apámmal azért jött össze, mert vastag, izmos karja volt, és menő motorja, amivel levitte minden hétvégén a Balatonra. Falun nőttek fel, ahogy mi is. Hányni tudok, mikor azt hiszik, hogy nálunk 30 évvel dob vissza az időgép...

2023. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
89%
Budapesten egy buszon azt sem hallom, amit az mond, aki velem van, nem még mások csajozását. Kamuzol.
2023. márc. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
22. Nagyon igaz. Így van férfitöbblet nekik.
2023. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
77%
Születik. Mer 2 évesekre buksz vagy mi?😅
2023. márc. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
44%
#25 Igazad van. De mint írtam a fura gyerekeknek fura szülei vannak. Az akkortájt normális fiatalokról beszélsz te,én az akkor sem normálisokról.
2023. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
72%

21

Szerintem is te a múltból utaztál ide.

2023. márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!