Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezeljem ezt a szitut?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a szitut?

Figyelt kérdés

Elkezdtem táncra járni. Egy másik kezdő csoportba egyidőben jár egy pasi, aki egyszer csak meglátott engem menni felfelé a lépcsőn, egyből rám köszönt (ismernem kéne valahonnan??? Gondoltam), megkérdezte hova jöttem táncra. Kb. 5 mondat volt az egész, de nem tudtam hova tenni. Fura.


Megyek be az egyetemre, erre megszólított a buszon. Hát jócskán meglepődtem. Elkezdtünk beszélgetni, kiderült az egyetemen oktat (legalább 10 évvel idősebb nálam ránézésre), én viszont nem vallottam be, hogy én is oktatok egy másik szakirányon (persze én még nagyon az elején vagyok). Szóval közös pont az lenne, de a hideg kiráz tőle sajnos. :(


Egy héttel később már láttam messziről a buszmegállóban... próbáltam rá se nézni de ő nyilván elkezdett közeledni, majd nem néztem fel, úgyhogy nem próbálta felvenni velem a kapcsolatot ténylegesen.


Nem szeretek így viselkedni, de ha dumálgatunk, még a végén azt hiszi, van nálam esélye.

Szánalmas, de így kevésbé utálom magam, mintha eljutnank oda, hogy "bocsi, de nem vagy az esetem".


Az új összeesküvés-elméletem, hogy már látott párszor a buszon/buszmegállóban. És igazából ezért szúrhatott ki a lépcsőn a tánciskolában, talán megörült, hogy "jé, ez a lány ide is jár?"



2023. márc. 23. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Lehet nem is oktat az egyetemen... a táncra is csak miattad kezdett el járni... dam-dam-dammmm... :D

Ignoráld és kész. :)

2023. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jaj ennyire naiv nem vagyok, csak sosem tudhatod mi van az emberek fejében. tuti látott már máskor is, én is latok azon a környéken/buszon ismerős arcokat.


Én elhiszem, hogy az egyetemen tanít, ecsetelte, milyen speciális irányon, mondjuk ahhoz lehet kellően elvontnak/autistának érdemes lenni. Az elvont kutatók tapasztalataim szerint sem a szociális életben erősek.

2023. márc. 23. 21:14
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól van na, csak viccelni szerettem volna. 😅 Tarts tőle némi távolságot minden értelemben. Nem lesz baj. 😊
2023. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor - hogy elejét vegyem a bajnak - "ártatlanul" elejtek egy-egy mondatot a "páromról" (ha van, ha nincs épp). Bármit, amihez tudok hozzáfűzni egy ilyen mondatot. Pl. "Tényleg? Múltkor mi is pont oda mentünk a barátommal." vagy "A párom se szereti, azt/ha/amikor..."

Így gyorsan leveszi, hogy ha kedves vagyok és köszönök, akkor az csak baráti célú. Ha barátkozni se szeretnél vele, akkor csak legyél mindig elfoglalt. Telefon, zene, táj, könyv, bármi.

2023. márc. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük, nem nézi a You című sorozatot...
2023. márc. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz be egy gyűrűt. Pepcós is jó. 😅


Én ezért sem szeretek buszozni. Nagyon ijesztő, hogy a férfiak "kinéznek" maguknak és zaklatni kezdenek. 🙈 Ne adj isten követni, akár hazafelé. Ijesztő.

2023. márc. 24. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem hatja meg őket a gyűrű sem, próbáltam. XD
2023. márc. 24. 08:35
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azt látom (és ez most nem válasz a kérdésedre), hogy annál a nőnél érdemes tovább menni, aki szívesen beszélget, akár szóval is tart. Sokszor a nőkön múlik a kapcsolat. Amikor a férfi küzd valakiért, az már sokszor veszett dolog.

Ha egy nő amúgy nem keres, nem ír, tőmondatokban válaszol, akkor hagyni kell, valószínű más után nyitott, vagy nem érdekli az illető férfi. Neki az kell, hogy valakit tudjon tisztelni, és az iránt nyitott lesz, és ezt ki is fogja fejezi. Egy férfi azzal, hogy küzd egy nőért, rohan utána, azzal inkább csak magát alázza... még kevésbé tisztelhető.


Manapság elég kétesélyes egy férfinak kezdeményezni, inkább elutasítást kap. Amelyik nő viszont nyitott rá, ott lesz a közelében, beszélget, lájkol, reagál, tehát jelen lesz. Szerintem jobb is, ha a nő dönt hogy kivel tudja elképzelni, és nem a férfi szalad olyan után, akinek nem kell.

De ezzel nyilván nem kell ezzel egyetérteni, nem általánosításból írtam, csak ezt tapasztaltam.

2023. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#6-os vagyok. Bocsi, nem válaszolok privátokra 🙈 De ez nem egy általánosítás volt, hanem egy tény. A nők nem követnek más nőket, ez sajnos férfi szokás. 😅
2023. márc. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Játszd el előtte, hogy hívásban vagy és úgy teszed le a telefont, hogy azt mondod "én is szeretlek!"
2023. márc. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!