Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt a szitut hogyan kezeljem? Eskuszom pofanvernem. Ki a hibas?

Figyelt kérdés

A pasim tegnap poenbol rautott a fenekmre, ami elegge fajt. Elkezdett rohogni, mire en lefrocskoltem vizzel mert kozben mosogattam.

Veletlen rament par csepp az uj plazmatv.re

Erre elkezdett orditani hogy idiota hulye vagyok. Mert osszevizezem a tv.jet meg gyoker vagyok...meg barom meg volt ott minden...ilyetszol "amikor ilyen f..sz dolgaid vannak akkor ugy felpofoznalak"

Montam neki hogy higgadjon le.

Mire ramuvoltott h "fogd be a pofad!"

Ma reggel koran kelt es zajosan kozlekedett. Mire raszoltam hogy attol hogy O felkelt 6orakor en alhatok meg

Erre bevagta az ajtot...csapkodott..tok agresszivan viselkedett.

Majd ugy ment el reggel h nem is koszont.


Nos...ezek utan o van megsertodve.

Ma reggel ebedet is foztem neki..meltoztatott elvinni a melojaba..de meg sem koszonte.

Meg o nem szol hozzam.

Ha kerdezem akkor nem valaszol .. Es alig turi el a kozelsegemet...duzzog...

Ha kerdezem mivan azt mondja hogy a tirtentek utan meg van pofam kerdezni...meg jon a duma hogy en ot felidegesitem.


Most ertem haza melobol.

Fekszik az agyban. Hozzam se szol. .hahkoszo tem neki mire o csak morgott...



Most ezt hogyan is kellene kezelnem??


2016. jún. 21. 20:12
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
90%
Meglepő hogy meglepődtél a pasidon ekit elvile tök ismersz elvileg ő jön be neked mert vele vagy együtt.... épp most ért véget a beetetési időszak vagy mi ez a meglepődöttség a viselkedését illetően???
2016. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

Igy kell viselkednie egy meglett 32eves "ferfinak"???


Meg azt varja hogy en kerjek bocsanatot azok utan h ilyen mocskosul beszelt velem.


3hete osszevesztunk es elkuldtem. A haverjanal volt 2eejszakat majd O konyorogte vissza magat hozzam.


Mondja tegnap h "elkoltozok innen a p..csaba"

Mire en mondtam h multkor sem en hivtam hanem magatol jott vissza.

Erre meg mergesebb lett

2016. jún. 21. 20:15
 3/41 A kérdező kommentje:

Eddig is voltak kirohanasai.

De most ez a viselkedes egy hulye tv miatt aminek baja sem lett...hat elkepedtem mennyire kivetkozott magabol

2016. jún. 21. 20:16
 4/41 anonim ***** válasza:
Valahogy nehezen tudom elképzelni, hogyan lehet mosogatás közben lefröcskölni egy tv-t. Biztos bennem van a hiba.
2016. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Egy kretén a pasid, aki úgy viselkedik mint egy hisztis 5 éves és egy suttyó paraszt kombója.

Mondd neki egyenesen a szemébe, hogy ez a stílus neked nem jön be, szóval szedje össze magát és viselkedjen felnőtt emberek módjával, vagy ott az ajtó, el lehet menni.

2016. jún. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
*módjára
2016. jún. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Ugy frocskoltem le a tv.t hogy amerikai stilusu a haz es egybe van a nappalink a konyhaval.


A tv kb 4meterre volt tolem en battal alltam neki a mosogatonal.

Megfordultam es a levegobe lenditettem a vizes kezem..es igy szembe talaltam par cseppel a tv.t

2016. jún. 21. 20:19
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Én ez után már dobtam volna..ku.rvára nincs igaza..és hogy beszél..ez nem férfi..ez még csak egy hisztis kölyök
2016. jún. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Es szerinte en vagyok a gyerekes.

Es mindezt a viselkedeset magamnak koszonhetem mert en idegesitem fem

2016. jún. 21. 20:21
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

A pasid egy agressziv bunko allat. Fel nem tudom fogni mit lattal meg benne.. A hulye kis TVje fontosabb mint te. Felek ha megutned nagyon brutalisan megverne szoval nem tudom mi lenne a jo megoldas. Talan dobni a francba mert lehet kesobb meg durvabb lesz.

Egyebkent ha velem igy beszelne a pasim siman leuvoltenem vagy nekimennek, aztan kidobnam az utcara mehet amerre lat.

2016. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!