Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi társaim hogy kezeljem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim hogy kezeljem a szitut?

Figyelt kérdés

Bocsánat a sarkalatos kiírásért hölgyek véleménye is érdekel természetesen!

A kiírásom oka, barátnőm konyhán dolgozik, csinos fiatal 20on éves dekoratív lány, egy tündér. Az egyik szakács aki már a lassan a 40et tapossa, és nem is sok jutott az életből, mert a vele korabeli hölgyektől fél, rá van állva. Egyrészt bolond, udvarolgat neki, másrészt ma szereztem tudomást h a péniszéről is küldött képet neki! A barátnőm vissza se ír neki sokszor és teljesen bunkón koptatgatja le, de az még haza is akarja kísérni és úgy viselkedik/beszél vele mintha a barátnője lenne. Normális reakció hogy 220 a vérnyomásom és legszívesebben összeverném?

Hogy kezeljem a szitut?

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2016. dec. 22. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk, ha teheted, menj a barátnőd elé, és kísérd te haza.

Ha összefutsz ezzel a gyökérrel, akkor csak mondj annyit, hogy ha neked ilyen kicsi fa.szod lenne, akkor nem mutogatnád, de mivel így vágyott a világhírre, pár helyre elküldted, a fb. profiljával együtt, úgyhogy készüljön a rajongók rohamára.


A csajodat pedig kérd meg, hogy tiltsa le a fickót, ne tudjon neki írogatni.


Ha a pasi nem áll le, én a barátnőd helyében szemrebbenés nélkül jelenteném fel munkahelyi zaklatásért. Elsőként elmennék a főnökünkhöz, és neki megmutatnám az ominózus képet, és az irományait, és kérném, hogy oldja meg problémát, pl. helyezzen át másik konyhára. Ha ez nem megoldható, akkor kutya kötelességük kirúgni.

Ez azért kockázatos lépés, mert szakácsot nem egyszerű találni, és sajnos elképzelhető, hogy még őt fogják kirúgni. Mondjuk ha rendszeresen zaklat, engem ez se érdekelne egy idő után...

És mindenképpen keresnék másik munkát.


Az normális, hogy idegesít a fickó, és legszívesebben agyonrugosnád, de azzal legyél tisztában, hogy ha beleavatkozol, akkor a barátnőd állásával játszol, ha megvered és feljelent, akkor te húzod a rövidebbet.


Azt azért finoman elmondhatod a barátnődnek, hogy ha másik állást szeretne keresni, akkor te ebben teljes mellszélességgel támogatod.

Sajnos ilyen esetben tényleg ez az egyetlen megvalósítható megoldás, az ilyen pasik, akik nem értik a nemet, a végén képesek továbbmenni a zaklatással!

Sarokba szorítja, fogdossa, fenyegeti, hogy kirúgja, ha nem fekszik le vele, stb.


Nő vagyok egyébként.

2016. dec. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van. Lépjetek mielőtt tovább fajul a dolog. Ja és teljesen normális, hogy szétbasz az ideg. :D
2016. dec. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

várd meg őket munka után és küldd el a fenébe

ha a párod egyértelműen elutasítaná, akkor biztos nem csinálna ilyet

bent a feletteseik nem tudnak róla? nekik se érdekük, hogy egyik munkatárs zaklassa a másikat

2016. dec. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még mindig ezen vergodsz? A barátnodnek kell dobbantania, vagy feljelentést tennie, ha o nem akar, akkor igy járt.

Én rég kiléptem volna a helyében.

2016. dec. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!