Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólíthatnék le egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólíthatnék le egy könyvesbolti eladót?

Figyelt kérdés

Van egy hölgy, aki nagyon tetszik, egy könyvesboltban dolgozik, nem ismerjük egymást személyesen.

Mit gondoltok, zavarnám azzal, ha fizetéskor elmondanám neki, hogy csinosnak találom, és volna-e kedve meginni valamit? Vagy meló közben hagyjam békén?



2023. márc. 23. 21:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%

Legalább külsőre egy szinten vagy vele? Pl vékony lány és te is vékony srác vagy? Kor is stimmel ? 25 éves és te se vagy 28 nàl több ?


Ezekre figyelj oda mert ha nagy eltérés van akkor csak az idődet pocsekolod.

2023. márc. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a segítségkérés egy jó dolog, na meg ha nincs semmi forgalom, tehát mondjuk, tök egyedül vagytok a boltban, akkor akár beszélgethetést is kezdeményezhetsz, pl. mit ajánl, ő mit szeret olvasni, szeret-e egyáltalán... ha olyan a munkája, hogy szítunja magát (találkoztam ilyennel, mert pl. félóránként jött be talán egy percre egy vevő) akkor rákérdeztem a hobbijára, sőt, a kedvenc kajájára. Ha kedvesen, szívesen válaszol, akkor már simán rákérdezhetsz akár arra is, hogy találkozna-e veled.
2023. márc. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
... de ha bárki jön a boltba, akkor némulj el, ne zavard. Ha látod, hogy a fülén füles van, mint a lildben hogy hallhatják, hogy mit mond, mi van a környezetben, akkor minden tabu.
2023. márc. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Nyomozó ki hol lakik, és dobj egy húszezrest a postaládájába.
2023. márc. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%

#4 vagyok: valakinek nincs humorérzéke vagy nem ismeri a sorozatot 🥺

Viccet félretéve kérdező kaptál sok jó tanácsot, úgyhogy én már csak annyit tennék hozzá, hogy hajrá, nincs veszítenivalód! A visszautasítás mindig benne van, de szerintem rosszabb "mi lett volna ha" tudattal élni. Gyakorlásnak sem rossz, lehet később a Nagy Őt szólítod majd le :)

2023. márc. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztató szavakat! Ha netán lagzi lesz belőle, mindenképpen megírom :D
2023. márc. 24. 15:27
 17/18 anonim ***** válasza:
71%

Na a lagzit ne akard belelátni, 10 év múlva megbánod. :-)

A sokszor odajárok az akármilyen üzletbe egy lány miatt és mindíg kicsit jópofizok, na azt utálják a lányok a legjobban. Miért ? Mert azt sokan csinálják és unják a sok széptevéses bókolást.

De ha a másidik alkalimmal közlöd amit írtam, hogy max 1 percig tartod fel és jó vagy nála, az sokkal férfiasabb a szemébe, mint a sokszori jópofizás.

2023. márc. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
52%
Azt is akár, ha összejön egy randi, netán szerelem.
2023. márc. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!