Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársaim! Miket tapasztalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Miket tapasztaltok internetes ismerkedés során?

Figyelt kérdés
2023. márc. 18. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%

Hol dolgozol,milyen házad van,hol van a házad,30 éves korodra miért nem vagy menedzser középvezető,miért csak a Tisza-tóra jársz 3-4 napot kirándulni,miért nem tengerpartra?

Ezeknél a kérdéseknél vérzik el minden férfi.

2023. márc. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Én nem vagyok csúnya, így konkrét társkeresőkön (pl tinder) régebben voltak is matchek, tali is összejött már, de idegőrlő az egész. A nők kétharmadát balra kellett húzzam, mert éreztem, hogy kamu profil/instagram követőt gyűjtős csaj, az élő nők többsége pedig nem ismerkedni járt, hanem egot növelni, unalmat űzni. Persze vannak ott értelmesek is, de nagyon kevesen, és ők is nagyon válogatnak (megtehetik). Egy idő után már egy vásári majomnak éreztem magam rajta, így csorbult önbizalommal inkább töröltem magam. El se merem képzelni, hogy mi lett volna, de külsőleg sem lennék vonzó.


Nem konkrét ismerkedős oldalakon (pl ezen az oldalon is) több sikerem volt, de csak régebben. Covid előtt még nyitottak voltak itt a nők ismerkedésre, de az utóbbi években változott valami, semmire nem reagálnak (gondolom kapnak is leveleket rendesen, ha ott van, hogy N vagy L)


Összességében zsákutcának és önbizalom-rombolónak érzem az internetes ismerkedést férfi szemmel

2023. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
31%

#1 teso ezt meg haggyad :D

Ha addig eljutunk hogy ő kicsoda:D

Neten nem jo, de szemelyesen teljesen ezek a kerdesek csajoktol...börömön tapasztaltam.

Pénz az elet. De meg is erdemlik a csajok.. az osszes. Kivetel nelkul mind. Kanyar nelkul!

2023. márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Nekem szerencsére nem ilyen rosszak a tapasztalataim, sőt.

Kicsit vegyes a felhozatal. Egyrészt, nyilván a nők nagy részével egy beszélgetésig sem lehet eljutni. Ez még hagyján, nem tetszhetünk mindenkinek. Oké. De sokan még annyit sem írnak, hogy nem téged kereslek. Egy bizonyos szinten nagyon megalázó úgy próbálkozgatni, hogy levegőnek néznek. És esküszöm őszintén, hogy ha kapok egy normálisan megfogalmazott, akár csak egy soros elutasítást is, még annak is tudok örülni, mert legalább emberszámba vett a másik. És nem viccelek...

Akivel viszont alakult is valami... abból lett is párkapcsolat, több éves is. De körülbelül a tűt a szénakazalban kategória. Volt olyan, hogy csak 1-2 randiig jutottam valakivel és én mondtam azt, hogy köszi, de NEM. (olyat mondott a randin, hogy a hajam égnek állt)

Volt olyan is, ahol szándékom ellenére végülis csak egy éjszakás kaland lett belőle. (ott ez a nőn múlott)


Szóval tényleg vegyesek a tapasztalataim. Azt mondjuk nem szoktam szeretni - és ezt más kérdésnél is kifejtettem - ha rögtön elvárásokkal indít a nő. De ilyen "írj valami szórakoztatót, egyedit". Hogy? Nem is ismerjük egymást, könyörgöm... maximum a keresztnevét tudom, meg amit írt magáról, ha ugyan írt. Plusz pont a rengeteg levegőnek nézés miatt, hogy a francba várhatja bárki is, hogy személyes, egyedi neki szóló bemutatkozót írjak? Amit lehet el sem olvas, csak ránéz a képemre és X-el.

Nincsenek irreális elvárásaim amúgy. Csak felém se legyenek...


A tapasztalatom általában, hogy a normális, a földön két lábbal álló hölgyekkel többnyire szépen, gördülékenyen ment az ismerkedés. Így továbbra is őket keresem. Tűt a szénakazalban...

2023. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Én nem tartom különlegesnek hogy nem válaszolnak, mivel én is csomó matchre nem írok rá, mert meggondolom magam, és ha ők írnának akkor se érdekelnének. Ez azért van mert nem akarok fél percig ülni egy lány képei felett, így ha első ránézésre bizonytalan vagyok hogy bejön e, akkor jobbra húzom.

Egyébként meg nem tudom miért lenne jobb az orra alá dörgölni, hogy "hát nem vagy vonzó", mint meghagyni hogy azt gondolja hogy nem biztos hogy vele van a baj, lehet csak én gondoltam meg magam az ismerkedéssel kapcsolatban/találtam valakit stb., amire egyébként volt is már példa.

Amúgy szerintem nem rossz dolog az online ismerkedés, de nehezebb mint élőben és sok időbefektetést igényel. Még úgy is hogy átlag feletti külsejű vagyok.

2023. márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
4-es, kíváncsivá tettél, mi olyat mondott a csaj, amitől égnek állt a hajad?
2023. márc. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

Jóképű vagyok és jók a tapasztalatok, vannak sikerek. Viszont 29 éves vagyok és 25 feletti nőkkel nem ismerkedem, mert tőlük egyből jönnek az 1. válaszoló által írt kérdések.


Na ha a nők írják, hogy a férfiak egy darab húsnak nézik őket, ugyanígy fordítva igaz, hogy a(z idősebb) nők csak egy pénztárcának nézik a férfit.

2023. márc. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

Nem vagyok jóképű ,voltam fent 10 évig társkeresőkön 2 randi jött össze abból sem lett semmi.


Sajnos tényleg előnytelen a külsőm, ezt be is látom, szóval így elég nagy szívás.

Egy alapos plasztika segíthetne csak, kezdetben orr fülek...

2023. márc. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Zsákutca az egész és mindenki teljesen érdektelen a másik féllel.
2023. márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Sosem tapasztaltam ilyen kérdéseket, akikkel volt match, azokkal általában értelmesen beszélgetni is tudtunk.
2023. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!