Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az erősen túlsúlyos nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az erősen túlsúlyos nők nehezebben szánják rá magukat az ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Ha igen,milyen okai lehetnek? Sok férfi szereti az óriási idomokat,velük is nehezen barátkoznak? Úgy tapasztalom,hogy jobban bezárkóznak,mint az átlagos alkatúak,de lehet tévedek.

2023. márc. 24. 09:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
4%
Dehogy. A kövér nők is simán pasiknak. De ha egy pasin csak 5 kg plusz van az nyomorék , mehet a kukába.
2023. márc. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Bezárkoznak akkor ha ők sem szeretik magukat. Èn anno mikor ismerkedtem a párommal 84 kg voltam, de èn elfogadtam akkor magam.
2023. márc. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Sosem különböztettem meg csajt a testalkata alapján, de szerintem ők is pont ugyanúgy ismerkednek mint bárki más.
2023. márc. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az a furcsa,hogy akkor is bezárkóznak,ha tetszenek egy férfinak,ha az vonzónak tartja őket.
2023. márc. 24. 09:54
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Ez nemcsak a kövér nőkre jellemző. Minél többet csalódik az ember annál jobban bezárkózik és egy ponton túl nyilván attól is elzárkózik így aki amúgy normális lenne de már neki sem ad esélyt.
2023. márc. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
28%
Nem tetszenek sok férfinak, pont hogy taszítják a férfiakat. Legalábbis a többséget, szóval semmi furcsa nincs ebben hogy bezárkóznak.
2023. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%

Egy munkatársnőm,aki szerelmi bánat miatti evések után lett pufi,nem is kövér - na őt a saját anyja kergette bezárkózásba.

Többünk füle hallatára ezt mondta a lányának :

" Amíg ilyen dagadt hernyó vagy, a kutyák sem pisálnak le "

Mindenki ledöbbent....A csaj azóta munkából hazamegy és még a telóját is kikapcsolja.Pedig kora harmincas, értelmes és szép arcú.De már van rajta vagy 20-25 kg plusz.

2023. márc. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Ha meg illegetnék magukat, nyilván az lenne a baj, hogy mit képzel magáról a dagadt, nem néz tükörbe?
2023. márc. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem az is számít, hogy gyerekkorában is kövér volt-e vagy sem. Aki az volt, az nem zárkózik be, mert mindig is ilyen volt a teste. De aki sokáig normál testsúlyú volt, de meghízott az inkább bezárkózik, mert van összehasonlítási alapja, látja, hogy a vonzereje jelentősen csökkent és romlottak az esélyei.
2023. márc. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
Tudtam, hogy csak fétiseseket vonzanék, ezért nem ismerkedtem.
2023. márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!