Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért gondolják hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért gondolják hogy a vékonyság a csont soványsággal egyenlő?

Figyelt kérdés
Nem kéne leszokni az ezt közvetítő káros médiákról? Facebook, insta, divatmagazin…stb

#vékony #soványság #Csontsoványság #Káros média
2023. márc. 27. 07:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Mert az a szép. Én amint lefogytam, rögtön jőttek az értékes férfiak..
2023. márc. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%

Már elmúltak azok az idők, amikor a vékonyságot hirdették. Mikor volt az, a 90-es években? Annyira szélsőségesen ellene lettek a vékony testalkatnak a sok önbizalomhiányos nő miatt, hogy teljesen elferdült a trend, és most már az jött divatba, hogy "vállald fel, hogy kövér vagy". Ennek szószólója Ashley Graham, aki előszerettel mutogatja a túlsúlyos testét az "Instagramom".

Rendkívül káros divat, de majd meglátják idős korukban az eredményt, amikor kialakul a cukorbetegség.

2023. márc. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Ki miért sovány, az sok minden miatt lehet. Mióta melóhelyet váltottam, fogytam pár kilót a kb. semmiből, aztán nem tudom visszahízni, hát nincs mit tenni. A kamera kövérít, az biztos, talán azért sovanyabbak a médiában dolgozók.
2023. márc. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%

2-essel teljesen egyetértek vékony nőként, a média a kövéreket hypolja. Csak a férfiaknak továbbra sem ők jönnek be elsősorban🤣

Amúgy szerintem mindenki érti a különbséget az anorexiás és a formásan vékony között.

2023. márc. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Nem gondolják. Hogy jó pár nem modell alkatú nőnek betelt a pohár a folyamatos zaklatástól és elkezdtek kiállni magukért az nagyon helyes. Persze a zaklatók már ezt is rögtön betámadták és kiforgatják, hogy jajj jajj ők csak az egészségükért aggódnak. Egyértelmű...

Mi lenne, ha nem zaklatnák egymást az emberek? Vagy ha a rothadó lelkük csak ebből tud energiát nyerni, akkor ne csodálkozzanak ha az áldozatuk nem hagyja magát.

2023. márc. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem egyenlő a kettő, nem tudom, ki gondolja így, de én úgy veszem ki a kérdésből, hogy neked a vékony is baj.


Nagy vonalakban a kettessel értek egyet, nagyon is divatba jöttek a plus size modellek. Ami nem lenne gond, de nem mindegy, mennyire „plusz”. Sem a kóros soványság, sem a több 10 kiló súlyfelesleg nem követendő példa. (Természetesen tisztában vagyok vele, hogy van, aki nehezen tud fogyni, más meg hízni, szóval, ilyenkor nagy harc elérni egy egészséges testsúlyt.)


Be lehet mutatni a túlsúlyt is, vannak szép és csinos nők köztük is bőven, de ne úgy jelenjen meg, hogy mindenki más csontos, szarul néz ki, biztos éhezik, és nem is valódi nő.

2023. márc. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%

Mert ők csak szeretnének olyan alkatúak lenni, de lusta disznók lefogyni. Észre sem veszik mennyit zabálnak. És még el is hiszik hogy jaaj hát ők alig esznek.

Én már megfigyeltem. A legtöbb dagadt lány zabál amíg lát. Tisztelet és sajnálat annak a nagyon kevés kivételnek akik valamilyen anyagcsere ill. hormonális betegség miatt híznak.

Én pl egy sima napi ebéd menüt, -nem hazudok-, három napig eszem. És ebben még nincsen benne a leves. Képzelhetitek mekkora adagokat eszem.

Nekem a sparos zsemle kuur.va nagy méretű. Felét bírom csak megenni. Másnak meg 2 db sem elég.

És ha netán mégiscsak felkúszik 2kg. Azonnal visszaveszem a fogyasztást. Mondjuk soha az életbe nem voltam kövér, se nem túlsúlyos. Világ életemben 60kg körül mozogtam és ezt tartom is közel 50 évesen.

Úgyhogy hajrá duci lányok, fogyókúra vagy mozgás, mindegyik jó, meglesz az eredménye.

2023. márc. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

7


És ismét... 60 kiló...Hány centihez???


Én meg egész életemben 60 kiló voltam 180 cm-hez, ez már tényleg a nagyon vékony kategória. Nem mondanám, h férfiak ostromoltak volna, a testsúlya miatt senki nem lesz kelendő...

2023. márc. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

1-sel értek egyet!

Soha nem voltam kövér, de volt egy időszak mikor több volt rajtam a felesleg. 165cm/60-64 kg.

Mikor elkezdődött a válásom, közben a következő kapcsolatom is szar volt. Munkahelyet váltottam, ami nem vált be. Egyszóval, összeomlott az egész életem, akkor lefogytam 46 kilóra. Arra mindenki kivolt akadva.

Utána rendeződött nagyjából az életem és kezdtem magam összekapni. Most olyan 50-52 körül mozgok és odáig vannak az alakomért. Mindenki dicséri, ami a 60 kilóval nem történt meg.

2023. márc. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem mindenkinek all jol ha teljesen csont vekonyra van fogyva az arca jo ha picit kerek, de azert 80 kilos zsirszalonka sem szebb latvany.
2023. márc. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!