Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző hogy a férfiak inkább lejjebb adják az igényeket minthogy egyedül maradjanak?

Figyelt kérdés
Tehát annyira kell nekik barátnő és szex hogy inkább összejönnek pl. ducival úgy hogy a vékonyakat szeretik inkább...
2023. márc. 27. 07:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%

Én nem adom le az igényeimet, pedig nem vagyok se jóképű, se gazdag, se sportos, se semmi olyan, amit itt a gyakorikérdések-en hirdetnek.

Viszont elég domináns jellem is tudok lenni, és ez bejön a nőknek.

Most is vékony barátnőm van.

2023. márc. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Még valami:

1-szer volt kövér csajom. Tapasztalatnak jó volt, de soha többé. Egyszerűen nem tudtam rá felizgulni szex közben annyira, mint kellene.

Nem bántom ezeket a nőket, de nekem nem jönnek be. Tehát véleményem szerint nincs értelme ennek az igény leadásnak.

Olyan nőt keressen az ember, aki legalább valamennyire tetszik neki.


Ja, és még valami:

tévhit, hogy a kövér nőknél a lúzer pasinak több esélye van. :D Akivel én voltam, annak én voltam a 7. pasi zsinórban, tehát simán volt választási lehetősége.

Egy kövér csaj is simán kikosarazhat, ha nem felelsz meg neki.


#1 voltam

2023. márc. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Én nem adom le.
2023. márc. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19%
Eléggé jellemző. Nincs más választásunk, mivel ti nők csak a saját szintetek feletti férfiakkal álltok szóba.
2023. márc. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Kapcsolat függők adnak lejjebb
2023. márc. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
A hasonló, a hasonlót is vonzza. Tehát nem csak a kapcsolatfüggők, hanem akik hasonló anyagi, értelmi és egyéb szinten vannak. Személy szerint inkább rohadnék meg egyedül, mint hogy lejjebb adjam. Sem kövér, sem gyerekes, sem igénytelen, sem bagós, sem cipőfelsőrészt készítő aluliskolázott(legalább 1 érettségije legyen má...). Tehát magamból indulok ki, nem bagózom, nem iszom, kényelmes életem van. Nem eresztem bőlére az anyagiakat, de megtudom venni azt amire vágyok.
2023. márc. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a legtöbb férfinek ma már kb. annyi "igénye" maradt, hogy a csaj valóban csaj legyen és ne kolbász legyen a két lába között...
2023. márc. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%

Alapból nem minden vékony nő jó nő. Skinny fat alkat csúnya arccal nem válogathat a jobbnál jobb pasik között, szemben egy sportosan vékony, szép arcú nővel. Szóval egy csúnyább pasi is simán szerezhet vékony nőt, csak nem feltétlen szépet.


Leadni az igényekből akkor nincs értelme, ha a belső értékeket nézzük. Ha viszont egy Alekosz külsejű pasi vagy és még csóró is, de Palvin Barbikra ácsingózol, akkor álomvilágban élsz.

2023. márc. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%
van ilyen viszont nők között nem hiszem
2023. márc. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%

"Tehát annyira kell nekik barátnő és szex "

A kettőt a férfiak könnyedén szét tudják választani.

Barátnőnek akkor, ha valamelyikben nagyon jó: személyiség, konyhatudomány,ágy, elképzelhető.

A szexnél az a helyzet, hogy 6-8 hónap bszás nélkül sok mindent kihoz az emberből. Még a válogatósak is telibevágják a duci nőt, ha kapható rá, legfeljebb nem dicsekednek vele. Ha még nőies is valamennyire, csak pocakos, vastag a lába, nagy a feneke, akkor meg nem is kérdés.

2023. márc. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!