Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon küzdök-szenvedek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon küzdök-szenvedek a párkereséssel. És nem vagyok ezzel egyedül. 50-es nagynéném és 20-as barátnőim egy része is ebben a cipőben jár. De vannak sikeres, boldog, házas vagy épp esküvőt szervező barátnőim is. Mi a siker kulcsa?

Figyelt kérdés
Nagyon de nagyon elegem van... Olyan jó lenne már megállapodni. Semmire sem vágyom már jobban életem mostani szakaszában, 30-hoz repesztve.
2023. márc. 27. 14:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

Nem adtál meg túl sok infót arról, hogy mi nem sikerül? Próbálkoznak nálad férfiak? Külsőd kb rendben van?


Én azt látom azokon a barátnőimen, akiknek nem sikerül a párkeresés, hogy irreálisak az elvárásaik. Mivel több szingli csoportosul össze, mintha folyamatosan tolnák fel egymás egóját, hogy ne állj le nem 10/10 es csávóval, meg minek lejjebbadni. Viszont így az lesz, hogy a jó pasik kihasználják őket, a kevésbé jó pasikat meg élből elutasítják.

2023. márc. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Suetonius ***** válasza:
95%
Először is ezt a görcsölést engedd el. Attól, hogy ráfeszülsz csak rosszabb.
2023. márc. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
itt majd kapsz 20 privátot, ha közülük sem tudsz választani, magadra vess
2023. márc. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18%
Szemelj ki egy pasit, főzz neki egy finom vacsorát és döntsd le a lábáról, ennyi
2023. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Suetonius ***** válasza:
30%
És kérd meg, hogy maradjon reggelire. :P
2023. márc. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Ennyire azért ne pörögj rá a témára, része az életednek, de nem kizárólag ekörül forog minden. Amúgy sokat nem írtál arról hol akadsz el konkrétan. Vannak a környezetedben korodbeli férfiak? Kedvesen viszonyulsz hozzájuk? Mik a konkrét elvárásaid?
2023. márc. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A siker titkát nem tudom, de azt látom hogy sokaknál ez úgy volt hogy idővel teljesen kiégtek aztán robotüzemmódra kapcsolva elvegetálnak szépen halálukig. Brutál jó nőkkel is megesett mindez, volt gimis sztárcsajokkal, fel nem foghatom hogy maradtak teljesen egyedül a negyvenes éveikre.
2023. márc. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nálam a túl részletes elvárásokkal van a gond, de szóba állok olyanokkal is, akik nem felelnek meg az összesnek. Megadom az esélyt sokaknak, hiába nem ütik meg az összes elképzelésem szintjét.


A másik amivel még a gondom van, az az, hogy sok férfi inkább felületes kapcsolatot keres, egyből akar szexelni... Meg ha egész júl indul az ismerkedés, akkor is 2-3 randi után csökken a lelkesedésük.


Néha úgy is érzem, kommunikációs problémáim is vannak, mert volt hogy kiderült, hogy a nekem éppen legjobban tetsző randipartnerem azt se tudta, hogy jól éreztem-e magam a randin, vagy nem. Pedig végig nevettem, azt hittem egyértelmű, de mégsem volt az. Nem tudta, hogy mennyire bejön nekem, nem tudtam éreztetni. Nem tudok flörtölni.


Meg azzal van még gond, hogy én klasszikusabb vagyok, szeretem az udvarias, lovagias férfiakat, akik hazakísérnek, kinyitják az ajtót, de 5-ból ha 1 ilyen van, szóval kevesebb, mint a fele.

2023. márc. 27. 15:47
 9/17 anonim ***** válasza:
42%

Akkor esetleg azt lehet megtenni, hogy kicsit átgondolod a saját elvárásaidat. Mi az ami nélkül nem tudnál élni? Mi az amivel meg tudnál barátkozni? Külső terén magadból a maxot hozod ki? Esetleg csak nagyon jóképű srácokkal ász szóba? Szerintem a hazakísérés pl. alap udvariasság, nem hinném hogy olyan extra. De pl. randin illik a lánynak felajánlania már a felezést.


Mik egyébként az elvárásaid egy partnerrel?

2023. márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

A mély gomdolkozású, ajtónyitó férfiak általában nem készen jönnek egy kapcsolatba. Csak jó alapanyagot lehet találni, aki a te hatásodra érettebb, mélyebb gondolkozású lesz - de ez a nők dolga, hogy kihozzák belőlük ezt az énjüket.

1., Vagy belátod, hogy nem elvárasokat kell támasztani, hanem őszintén kell szeretni egy jólelkű, de nem tökéletes férfit, és finoman, türelmesen rányitni a szemét olyan dolgokra, amit ő eddig nem látott meg.

2., Vagy x év után találsz egy pasit, aki annyi nőt szédített már, hogy megtanulta mi náluk az "elvárás", és ezt tudatosan használja is a skalpgyűjtéshez (ettől én speciel menekülnék)

3., Vagy egy elvált pasid lesz, akit más nő csiszolt a saját elvárásaihoz (ez sem annyira jó, mint az első variáció).

2023. márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!