Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Érdemes esküvőszervezőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes esküvőszervezőt alkalmazni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék fogadtatok e fel esküvőszervezőt a nagy napra. Érdemes e pénzt adni ki rá. Mondjuk biztosan ismer helyszíneket, jó dekoratőrt, segít leszervezni az egész eseményt. Ha igen, kérlek írjatok várost és árat. Köszi

2020. dec. 6. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

HA, jó a szervező.

HA, van lóvéd.

És ami a legfontosabb: HA, nem ugatsz bele a dolgába.


Na akkor igen. Sógornőmék oda adtak neki X összeget, elmondták mi kell, és mikorra.

Ő meg a takarító nőtől, a kaján át, a ruhán keresztül, a szállásig, MINDENT megszervezett.


De tudod, idehaza az esküvőszervező, ingatlanügynök, biztonsági őr,...mind - mind felesleges pénzkidobás sokak szerint.

2020. dec. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Először is, szögezzük le, hogy most arra gondolsz, hogy amikor az esküvőt tartanátok, akkorra minden járványügyi korlátozás fel lesz oldva, és egy hagyományos, nagy lakodalmat szeretnétek. Ugye így van? Ha nem, akkor nem is értelmes a kérdés, mert ahhoz, hogy szüleitekkel, testvéretekkel és 2 tanúval elmenjetek az anyakönyvvezetőhöz, ahhoz ugyan tök fölösleges ilyesmi.


Szóval a normál lakodalomra vonatkoztatva.

Nekünk nem volt, tesóméknak nem volt, más rokonoméknál (akinek az esküvőjén voltam) sem volt. És mindegyik jó esküvő volt.

Szerintem alkat kérdése: én szeretek mindent kézben tartani, szeretek magam (ill. párommal együtt) dönteni. Nem szeretem a készen kapott megoldásokat, inkább magam szeretem összeválogatni, mit akarunk.

Olyan ez a kérdés, hogy utazási irodával mennél-e nyaralni, vagy inkább te szerveznéd meg magatoknak.

Ez is alkat kérdése, és úgy kerek a világ, hogy kinek ez, kinek az tetszik jobban.

2020. dec. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem megéri, de mégse érdemes!

Nekem volt 2 esküvőm, nem volt esküvőszervezőnk egyiken se. Az a hosszas készülődés, a hónapokig tartó közös szervezés, tényleg nagyon jó lehetőség az összecsiszolódásra, hiszen az első komoly közös projektünk, amire mindketten készülünk. Fárasztó, de izgalmas, jó "móka".

2020. dec. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

3.-nak és a kérdezőnek.


Szomszédomban lakó srác a szervezés alatt veszett össze a csajjal.

A csaj nagy igényei miatt. Meg mert naponta kitalált változásokat, amik pénzbe kerültek. V

2020. dec. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt, és el nem tudom képzelni, hogy hogyan érhetné meg a pénzét. Mármint szerintem a párnak kell végül döntést hoznia a fő kérdésekben, pl. mi legyen a helyszín, melyik szolgáltatót válasszuk, stb. (Ezért nem is értem azt a szöveget, hogy "ne szólj bele". Az ő esküvője lesz, igenis szóljon bele.) A szervezőnek max annyi előnye lehet, hogy nem neked kell keresni lehetőségeket, hanem ő rögtön elédrak néhányat. Illetve mivel ismeri a szolgáltatókat, kisebb az esélye, hogy kifogjatok egy rosszat. De mondjuk én magam a saját esküvőm szevezésekor ezeket a feladatokat néhány óra alatt megoldottam, ennyi munkáért meg nem fizetnék többszázezret valakinek.

Arról nem is beszélve, hogy sok helyszínnek van saját esküvőszervezője, aki nagyon sokat tud segíteni, plusz a saját szolgáltatásukkal kapcsolatban a szolgáltatók is elvégzik az esküvőszervezői feladatokat, és még akár más szolgáltatókat is tudnak ajánlani akivel korábban dolgoztak és pozitív tapasztalataik voltak. Nem látom, hogy ehhez egy esküvőszervező mit tesz hozzá.

Sok párt láttam már, aki lefoglalt egy esküvőszervezőt, és utólag rájött, hogy nincs is rá szüksége.


A teljesség kedvéért azért hozzáteszem, hogy el tudok képzelni olyan extrém körülményt, amikor érdemes szervezőt felvenni, pl. ha a pár más országban lakik, mint ahol az esküvő lesz és nincs is lehetőségük előtte kimenni, megnézni személyesen a helyszíneket, találkozni a szolgáltatókkal.

2020. dec. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb esküvőn lehet értelme, de úgy, hogy nem csak szervez, hanem az esküvő napján segít koordinálni a násznépet is.

De én pl. nem szeretnék nagy esküvőt, csak kb. 30 főt és semmi extrát. Ezért szerintem nem érdemes, mert nem igényel akkora szervezést, amit ne tudnánk mi megcsinálni.

2020. dec. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez személyiségfüggő. Ha szeretsz mindent a kezedben tartani és mindennek utánajárni, akkor nem biztos hogy jó ötlet. Ő kész tények elé állít, biztosan vannak fizetett együttműködései, és lehet, hogy rá fog beszélni olyan dolgokra, amikre eredetileg nem gondoltad, hogy szükséged lesz, valójában fölöslegesek, de egy csomó pénzt ki tud húzni a zsebedből.


Másrészről nagyon stresszes a szervezés, főleg ha nagy esküvőt tervezel. Nem neked kell telefonálgatni és mindent észben tartani, hanem csak elmondod az igényeidet, ő pedig igyekszik megfelelő szolgáltatót keresni. Én kb 250-300 főnél mondanám azt, hogy már szükség lehet a segítségére, de az internet világában, ahol mindennek utána tudsz olvasni, kérdezni, nézni nem hiszem hogy szükség lenne rá.

2020. dec. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A szexen kívül minden jó amit nem nekem kell csinálnom. Mosogatógép, szárítógép,.... önvezető autó... erről sajnos 20 éve csak pofáznak a hülye újságírók.... Pénz kérdése... Ha telik rá jó. Profibb benne mint aki még csak hetedszer csinálja... Mint itt néhány válaszoló ...
2020. dec. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor érdemes esküvőszervezőt fogadni, ha nagyon spéci kívánalmaitok vannak, vagy ha konkrétan gyűlölsz szervezkedni, és megérné az a pénz azt, hogy ne neked kelljen utánajárni a dolgoknak. Egy átlagos méretű esküvőhöz, ahol kb. az a lényeg, hogy viszonylag szép legyen, de nincsenek spéci kívánságaitok, sztem tök fölösleges, és egyáltalán nem biztos, hogy olcsóbban tud szerezni szolgáltatókat... inkább az van, hogy együtt dolgozik szolgáltatókkal, és garantálja a minőséget és a megbízhatóságot.
2020. dec. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9. vagyok: azt elfelejtettem, hogy spéci kívánságoknál sokkal könnyebben el tudja intézni egy szakmabeli szervező, mint ti, tudja, hol kell keresni, kit kell megkérni.
2020. dec. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!