Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjam meg azt a ferfit aki nem ver at es nem vag at, es ugyan annyit tesz ertem mint en erte?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nehéz le írni de egy fiatal nő vagyok aki mindent meg add a párjának amit csak tudd , lehúzok 10 napot egymas utan es faradt vagyok de meg utazok mas fel orat hogy lathassam es egyutt legyunk es ezt honapokig, majd kidob hogy o nem szeret engem , majd talalok meg valakit erte is mindent megteszek mivel szerettem , atmegyek hozza beszelgetunk anyukajaval, egyutt filmezunk , jatszunk ilyenek majd kidob hogy tul sok csaladi/egyeni problemaim vannak ok.

es meg van egy par

mit tegyek hogy vegre ne torjek ossze a szivem es talaljak egy olyan embert aki szeret es megbecsul ?



2023. márc. 27. 22:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos azt kell mondjam, minél inkább odateszed magad, annál inkább csak csalódni fogsz. Velem is folyamatosan ez van. Akit leszarok, az kapar utánam meg a csillagokat is lehozná, akiért sokat teszek, az meg kidob. Hagyd őket a pcsába, teperjenek érted, és ne feküdj le velük pár héten belül, akármennyire is nyúznak.
2023. márc. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%

Nem lehet hogy kicsit sok vagy? A leírásból nekem legalábbis az jön le, hogy iszonyatosan szeretethiányos vagy. Azért a legtöbb embernek nem hiányzik az, hogy állandóan lógjanak a nyakán. De vannak ilyen srácok is, csak kevés.

Amúgy meg az örökös taktika: ismerkedj. Nem kell leragadni, ismerj meg új embereket, randizzatok, tudd meg a szokásaikat a kapcsolatban és ha nem egyeznek az elvárások lépj tovább.

2023. márc. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy ja lehet kicsit túl gyors nálad a tempó és egyből rátelepszel a másikra. Ez el szokta ijeszteni őket.
2023. márc. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
49%
Elöljáróban használj ékezeteket..és akkor férfiak is jönnek nem csak kisfiúk ;)
2023. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
47%
Idiota volt a pali.. valamiert a gyokerekhez vonzodsz..
2023. márc. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
légy jobb emberismerő.. ne tegyél meg mindent
2023. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
33%
Egyszerűen a gyökereket vonzod. Nálam ugyanez a helyzet. Felhagytam az ismerkedéssel és egyedül tervezem az életem.
2023. márc. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
67%
Mesékben.
2023. márc. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz önismeretet elsősorban. Legalább a saját életeddel, saját dolgaiddal kapcsolatban legyél stabil. Én nem sokat változtattam magamon, sem kívül, sem belül, viszont ég és föld a különbség ahhoz képest, mikor legutóbb kerestem párt. És ez az egy dolog változott leginkább bennem: tudom, ki vagyok, mit akarok, fáradt vagyok célozgatni, drámázni, játszmázni, szívesebben fogadok el embereket olyannak, amilyenek és örülök nekik, mert én rendben érzem magam és a magam dolgát hajtom. Tudok bocsánatot kérni, nem hatalmas hiúsági kérdés elismerni, ha valamiben nem vagyok jó, de tudom azt is, hogy mi az, ami alap, ami jár és nem esem kétségbe, ha nem találom meg elsőre. Nyitottabb vagyok az emberekre és kevésbé kapaszkodom beléjük, mert itt vagyok én magamnak.


Régen évekbe telt találnom valakit, aki alkalmas bármi értelmesre és akarja is velem. Mikor sikerült, vele 5 évig voltunk együtt. Féltem is, mikor kiléptem, hogy megint szórakozhatok idiótákkal, ha majd újra komolyat akarok.


Most konkrétan a szórakozós időszakom abból áll, hogy emberekkel megértessem újra és újra, hogy nem szeretnék kaocsatból kapcsolatba ugrani. És tényleg szinte mindenki, akit baráti és más laza szándékkal megismertem, meg akar tartani. Mindenki lökte a dumát, hogy jaj, az idősebb csajokat egyre inkább szexre akarják megtartani, jaj, az idő múlásával egyre nehezebb komolyabb kapcsolatot találni... Emberek, egy egyéjszakást szerettem volna csak a múltkor és a sráccal azóta is beszélünk és virágot hozott az első randinkra. Miközben 5-6 éve én voltam a feleség-alapanyag megtestesítője és olyan emberekkel tudtam csak ismerkedni, akiktől azóta is vakarózom és még ők is csak meg akartak volna dugni...

2023. márc. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
69%

Amúgy tényleg igaz, hogy ha egy ordas nagy rideg r*banc vagy, meg akarják kérni a kezed jóformán. Ha szarsz rájuk és néha mikor kedved tartja, odaszórsz nekik néhány törődés-morzsát, meg vannak érted bolondulva és az életüket is veled tervezik 2 randi után.


Ha a kedvenc süteményüket készíted szülinapjukra, ha lenyomod a torkodon az aktuális focista/Marveles/gamer borzalmat, hogy tudj velük miről beszélgetni és ha támogatod őket abban, amit épp csinálnak, le vagy szarva. Te vagy a csicska a sarokban, akire visszamosolyognak, miközben élik az életüket.

2023. márc. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!