Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjam meg azt a ferfit aki nem ver at es nem vag at, es ugyan annyit tesz ertem mint en erte?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nehéz le írni de egy fiatal nő vagyok aki mindent meg add a párjának amit csak tudd , lehúzok 10 napot egymas utan es faradt vagyok de meg utazok mas fel orat hogy lathassam es egyutt legyunk es ezt honapokig, majd kidob hogy o nem szeret engem , majd talalok meg valakit erte is mindent megteszek mivel szerettem , atmegyek hozza beszelgetunk anyukajaval, egyutt filmezunk , jatszunk ilyenek majd kidob hogy tul sok csaladi/egyeni problemaim vannak ok.

es meg van egy par

mit tegyek hogy vegre ne torjek ossze a szivem es talaljak egy olyan embert aki szeret es megbecsul ?



2023. márc. 27. 22:01
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
50%

20#


Te csak gondolod, hogy nem gyökerek, lol. Megjatszak a rendes fiút, addig míg meg nem unnak, aztán lapátra tesznek.


Na jó tegyük fel nem gorenyekkel vagy együtt... Miért gondolod, hogy a toxikus pcsak rúgnak inkább labdába helyetted? Miért nem opció, hogy egyszerűen rájöttek, hogy nem működne veled, vagy elmúlt a kezdetleges varázs, akár még valamelyik az exet siratta, vagy barátnője volt?

Nem tudod a valódi okot egyáltalán.

2023. márc. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
74%

#20 Érdekes nekem is meg a baráti körömben mindenkinek normális gondoskodó, jó fej felesége/barátnője van. Van ahol már megvan a gyerek is.


Az, hogy a kapcsolat legelején amíg megkapja a puncit a pasi mindent lehazudik az égről egy általános jelenség. Ezen kell megtanulni átlátni.

2023. márc. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
33%

22#


Nem akartam így írni, mint te, de ja ez a lényeg, pár hét után ha kirakja, akkor csak szexre volt.

2023. márc. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%

Jaj dzsag zegzre vold...

Hagyjuk már, mikor én mennék a szexre és én akarom használni a másikat, akkor meg másnap virágot hoz.

2023. márc. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
80%
#24 Te nagyon félreérted a pasikat... Azért kapod a virágot, mert ügyesen használtad a szádat az éjszaka folyamán. Ő meg a virággal jelzi, hogy szeretné, ha ezt a tevékenységedet folytatnád... :D Aki egy egyéjszakás kalandnak virágot visz, az nem szerelmes, hanem kanos. :D
2023. márc. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
50%

24#

Azért viszi a virágot, mert látja rajtad, hogy arra vágysz, hiába "játszod el" hogy szex a célod tudja, hogy többet akarsz és a szexért cserébe virágot is képes vinni neked, de csak addig míg meg nem un téged.

2023. márc. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
14%

Több közeli barátomnak is egy olyan nő maradt élete nagy szerelme, aki úgy viselkedett vele, mint egy ostoba qrva.


Persze, van azóta más, van akinél család is. De néhányuk mondta is, hogy az exnek egy szavába kerülne, ők ott lennének, mert abban volt valami megismételhetetlen, valami ellenállhatatlan. :))

2023. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
53%

Utolsó, ez a nőknél is így van. A rendes pasas nem kell, csak akkor amikor joparszor pofára esett a rosszfiuk segítsége által.

A legtöbb ember sikerorientált,az kell, ami nem lehet a miénk.

Ami a kezed ügyében van az unalmas.

A kettő között kellene keresni, illetve viselkedni.

Ha mindent megadsz, kimutatod, hogy mindent megtehet veled persze, hogy kihasználása, eldob.

Egészséges önérzet esetén ezt nem teheti meg veled talán senki.

2023. márc. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
75%
#27 Ezzel választ is adtál a felvetésemre, miszerint rosszul szűröd az embereket.
2023. márc. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy túl odaadó vagy: mindent megteszel, te mész mindig, jól viselkedsz. Mi lenne, ha kipróbálnád, hogy neked is lehetnek igényeid, nemcsak a másiknak?

A másik, hogy nem szabad egyszerre mindenre pattanni.

2023. márc. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!