Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjam meg azt a ferfit aki nem ver at es nem vag at, es ugyan annyit tesz ertem mint en erte?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nehéz le írni de egy fiatal nő vagyok aki mindent meg add a párjának amit csak tudd , lehúzok 10 napot egymas utan es faradt vagyok de meg utazok mas fel orat hogy lathassam es egyutt legyunk es ezt honapokig, majd kidob hogy o nem szeret engem , majd talalok meg valakit erte is mindent megteszek mivel szerettem , atmegyek hozza beszelgetunk anyukajaval, egyutt filmezunk , jatszunk ilyenek majd kidob hogy tul sok csaladi/egyeni problemaim vannak ok.

es meg van egy par

mit tegyek hogy vegre ne torjek ossze a szivem es talaljak egy olyan embert aki szeret es megbecsul ?



2023. márc. 27. 22:01
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
34%
Tinderen huzogassad aztan majd csak osszejon
2023. márc. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
84%
Először is szeresd önmagad, attól nem fog senki jobban szeretni, hogy pl. utazol utánuk...
2023. márc. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
48%
#10 Ha te csak ilyeneket ismersz, akkor van egy rossz hírem, a hiba benned van... ahogy a kérdezőbe is. Egyikőtök se normális férfit akar az életébe, hanem hülyegyerekekre vagytok rágyógyulva, akikből több nem telik annál, mint amit leírtál. De ez azt jelenti, hogy borzalmasan rossz a szűrőd...
2023. márc. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
46%
Egyetértek a 13assal, ha csak gyökereket fogtok ki akkor valószínűleg nálatok van a hiba.
2023. márc. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
62%

13

Én pl tudom, hogy nem jó a szűrőm, ezért is rendezem be az életem egyedül, mégis le lettem pontozva. 🤷🏻‍♀️ Az, hogy ki kihez vonzódik, azt nem lehet megtanulni, változtatni rajta. Hiába jövök össze egy olyannal, aki amúgy normális lenne, ha egyszer nincs meg a szikra, nincs meg az az érzés, de jó hogy mellette lehetek. Ha valakivel így lennék együtt, az nem egyenlő a boldogsággal, csak egy szükséges rossz, hogy ne egyedül legyek, nyugodt életem legyen, de mint mondtam, ez még nem boldogság.

2023. márc. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
53%

#14

Nem csak gyökereket fogunk ki. Csak meg kell magunkat hazudtolni és lemenni önző féregbe, hogy a megfelelőeket is érdekeljük, mert más nem elég izgi

2023. márc. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

#15 de jó az neked ha egyedül maradsz? Nem azt mondom hogy menj bele egy rossz kapcsolatba csak azért hogy legyen, de ha nem próbálsz jót keresni akkor fixen egyedül maradsz. Ha próbálkozol akkor legalább esély van a jóra.


#16 itt valami nagyon nagy baj van ha ez így működik :D

2023. márc. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
49%

Tudod hogyan? Úgy, hogy nem keresed.

Akkor jön, amikor legkevésbé várod. Bizony.

Addig míg gorcsolsz rajta és nem vagy azzal tisztában, hogy nem vagy alárendelt egy kapcsolatban addig csak szemetekbe fogsz belebotlani...

2023. márc. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
85%
#16 Akit csak akkor érdekelsz, ha lesüllyedsz erre a szintre, az bizony gyökér, akár tetszik neked a valóság, akár nem... Egy normális férfi az ilyen játszmázós nőket kihajítja mint a fostos macskát... A dráma meg izgalom meg jellemzően a nőknek kell, a férfiak a nyugalmat szeretik. :D Jó kivéve az ágyban, de az más kérdés... :))
2023. márc. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
38%

Az a vicc, hogy én egyáltalán nem gyökerekre bukok, hanem csak olyanokra, akik megbecsülnek, törődnek velem, és ugyanezt adom vissza.


Mégis dobva vagyok pár hét után, szóval én is azt gondolom már, hogy a férfiaknak csak az önző, hisztis, toxikus pcsák kellenek, mert a jót nem becsülik meg, annyi szent.

2023. márc. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!