Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok lány miért sértődik mwg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért sértődik mwg mikoe első randin mondom nekik a saját részüket fizessék ki?

Figyelt kérdés
Manapság már ritka hogy első randin szex van,amikor xsak lecsekkolja egymádt a két fél,utána eldönti hpgy akar még a másiktól valamit vagy nem,akkor miért várná el sok nő hogy a kaja vagy innivaló másik részét is a pasi fizesse?
2023. márc. 28. 14:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
89%
Miért, ha az első randin mégiscsak van szex, akkor már nem jelent gondot, hogy te fizesd a lány részét? Azért te is megéred a pénzed...
2023. márc. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
88%

Én pl. nem várom el, természetes, hogy fizetem a felét. De ezt magamtól is megteszem. Ha valaki kifejezetten közölné, hogy márpedig fizess, az igenis tahóság.

Bár, ha a szándékot sem látod a nőn, hogy fizetni akar, akkor meg valahol érthető...


Mondjuk én előre meg szoktam beszélni, hogy inkább sétáljunk, ne fogyasszunk. Ha te ajánlod fel, hogy menjetek fizetős helyre, akkor nem csoda, hogy elvárják, hogy fizesd is ki.

Szóval a kérdés csak az, hogy te is hogy kezeled a dolgokat előtte.

2023. márc. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem telik két kólára, minek randizol...? Ja hogy a szexért hajlandó lennél fizetni. Aha. Csak akkor nem randizni kell járni, hanem qrvához. Ott fogsz fizetni.
2023. márc. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
90%
Ha elhívtad a csajt egy fogyasztós helyre akkor az viszonylag azt indikálja, hogy te fizetsz, hiszenm... meghívtad vaze:D
2023. márc. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim ***** válasza:
90%
Régen mindig fizettek,és szexet se vártak el.Dugni ingyen is tudtak.Mostanában félti mindenki a kis pénzecskéjét.
2023. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 A kérdező kommentje:
Én mindig azt mondom nekik már előre,mehetünk fizetős helyre de mindenki magának fizessen.
2023. márc. 28. 15:03
 7/87 anonim ***** válasza:
93%
Az etikett azt diktálja, hogy az fizet, aki meghívja a másikat, akinek azért illik felajánlania, hogy kifizeti a saját részét. Ennyi. Te vagy feleslegesen bunkó és vársz a szexre feleslegesen.
2023. márc. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim ***** válasza:
91%

Ha előre ez alapján van megszervezve a randi, ez teljesen korrekt. AKi ezen megsértődik, az gyökér, szóval örülj neki, hogy kiszűrted, még mielőtt randira került volna a sor. Nem fecsérlitek egymás idejét.


De a kérdésedből nem az jött le, hogy a randi előtt letisztázódik a dolog és eleve meg sem történik a randi ennek kapcsán.

2023. márc. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
85%
Hát én tuti beültetnélek valami ötcsillagos helyre, hogy a saját fogyasztásod is odavágjon három hónapra.
2023. márc. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
77%
Mucuka, senki nem fog dugni veled egy kávéért. Arra ott vannak a prostik, és egy 20-ast rászánhatsz.
2023. márc. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!