Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok lány miért sértődik mwg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért sértődik mwg mikoe első randin mondom nekik a saját részüket fizessék ki?

Figyelt kérdés
Manapság már ritka hogy első randin szex van,amikor xsak lecsekkolja egymádt a két fél,utána eldönti hpgy akar még a másiktól valamit vagy nem,akkor miért várná el sok nő hogy a kaja vagy innivaló másik részét is a pasi fizesse?
2023. márc. 28. 14:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
65%
Én nem sértődnék meg, de nem is terveznék veled együtt. Elmenni, ide - oda jó vagy, másra nem.
2023. márc. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 anonim ***** válasza:
54%

Én konkrétan mindig, minden esetben a saját fogyasztásomat fizetem, és kicsit sem zavar, ha a pasi nem ajánlja fel, hogy meghív. Feminista vagyok és jól keresek, szóval nem probléma.


Ha viszont felhívná rá a figyelmem, hogy nekem kell fizetni a részem, akkor minimum felvonnám a szemöldököm.

2023. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/87 anonim ***** válasza:
88%
Istenem, egy kávé nem fér bele a büdzsédbe? Akkor tényleg ne randizz.
2023. márc. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/87 anonim ***** válasza:
89%
Én sosem megyek fizetős helyre első randin pont azért, hogy ha ott bukik a dolog ne kerüljön a pasinak semmi pénzébe. További randikon felváltva szeretek fizetni, ha ő már fizetett akkor én ragaszkodni fogok a következőn fizetni mindkettőnkét. De az első fizetősön mindig hagyom, hadd fizessen a pasi. Ez a felezős olyan gáz, szerintem így sokkal jobb.
2023. márc. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 anonim ***** válasza:
5%
Amúgy tök kíváncsian kérdem a két előttem szólótól, hogy szerintük miért a pasinak kell fizetnie a randin?
2023. márc. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/87 anonim ***** válasza:
75%

Első randinál nyilván nem egy százcsillagos étterembe mentek, ahol csináltok egy hatjegyű számlát. A vacsora már a többedik randi szerintem, és ott meg lehet beszélni a fizetéses részt.

Az első randi egy bármilyen ital vagy kávé, az meg igenis férjen bele a férfinak, ha elhívja a nőt.

Utána semmi bajom a közös fizetéssel, sőt, azzal se, ha én hívom meg, én fizetek, bár az én párom ezt sosem engedte. Volt, hogy én beszéltem rá, hogy SZÉP kártyám van, arról fizessünk :-)

2023. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 anonim ***** válasza:
85%
16-os, mert ő hív el randizni, nem én őt. Ha következő randira kerül sor, akkor már fizethet a nő, én is abban hiszek, hogy egyszer az egyik, egyszer a másik. Nem sértődnék meg, ha kérné, hogy fizessem ki a fogyasztásom, és sosem választok drága dolgot. Kivéve egyszer, mikor a pasi végig a volt nőjéről beszélt, akkor berendeltem bosszúból egy drága koktélt :)
2023. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 anonim ***** válasza:
12%
Ez csak azért lep meg kicsit, mert amikor elhívom anyukámat, a barátnőmet, a kollégámat vagy épp a tesómat, hogy találkozzunk a városban, üljünk be valahova, nekem valahogy nem fordul meg a fejemben, hogy fizetnem kéne, amiért én hozakodtam elő a programmal. Fordítva sem várom el, fel sem merül bennem, hogy fizessen a haverom, mert ő hozta szóba a találkozást. Ezért furcsa.
2023. márc. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/87 anonim ***** válasza:
22%
#17 Szerintem te a #15-re akartál írni
2023. márc. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 anonim ***** válasza:
32%
19-es, igen, a 15-re.
2023. márc. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!