Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok lány miért sértődik mwg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért sértődik mwg mikoe első randin mondom nekik a saját részüket fizessék ki?

Figyelt kérdés
Manapság már ritka hogy első randin szex van,amikor xsak lecsekkolja egymádt a két fél,utána eldönti hpgy akar még a másiktól valamit vagy nem,akkor miért várná el sok nő hogy a kaja vagy innivaló másik részét is a pasi fizesse?
2023. márc. 28. 14:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 anonim ***** válasza:
90%

Mindenesetre furcsa, hogy a férfiak többsége kikéri magának a női emancipációt, de azért fizessenek maguknak. Kissé paradox. Nem elvárom, de igenis udvarias gesztus az első meghívást a férfinak fizetni, majd a későbbiekben egyezkedni erről. Nekem igenis jólesik, hogy a párom fizet - és nem azért, mert a pénze kell -, számos alkalommal hívtam már meg én is.

De még egyszer mondom, az első randit illik a férfinak fizetni.

#16 #22 #24 voltam

2023. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/87 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen mentalitással normális nőt nem fogsz találni! A sóher férfi taszító, mert azt sugallja, hogy a családjával is szűkölködni fog. Ez van, evolúciós törvény.
2023. márc. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/87 anonim ***** válasza:
73%

6

És van, aki ezután elmegy veled???????

Én még életemben nem fizettem randin! Soha. Fel sem merult. (Most meg már férjnél vagyok, és igy sem, pedig nyilván közös a kassza)

Nem igazán tudnék rád férfiként nézni.

2023. márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/87 anonim ***** válasza:
74%

Ja, és ettől, hogy mindig a férfi fizetett, soha nem gobdoltam ugy, hogy akkor koteles vagyok lefekudni vele! Vagy bármi....pedig nálam az, hogy eljussak az ágyig, minimum 2-3 hónap volt...de szerencsere mar nem erint a randizos nyavalya

33as voltam

2023. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/87 anonim ***** válasza:
3%
Én csak akkor fizetem a nő részét is az első randin, ha lesz szex.
2023. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/87 anonim ***** válasza:
83%
Hál istennek én még olyan pasival nem randiztam, akinek egy pohár kóla vagy egy kávé gondot jelentett volna.
2023. márc. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/87 anonim ***** válasza:
94%

Én csak egy ilyen pasival találkoztam. Minden szarba belekötött. Pl hogy ő elvárja egy nőtől, hogy magassarkúban járjon...kérdeztem tőle kocsi van e. Jaa az nincs. Mondom na majd ha cipeled a seggem magassarkúba akkor abba járok, de amit gyalog meg busszal megyek addig csend. (Nekem van kocsim).

Aztán kijelentette, hogy ő elvárja, hogy fizessem a részem (amikor az elején mondtad hogy mehetünk csak sétálni iá meg felis ajánlottam). Felálltam, a kaját se vártam meg. Odaraktam az asztalra 10ezret hogy na jó étvágyat és otthagytam.

2023. márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/87 anonim ***** válasza:
80%

Ilyen alapján az fizet, aki meghívja a másikat. Hogyha fizetni nem akarsz, jelentsd be a randi előtt, avagy szervezz 0 költségű randit, pl séta.


Halkan megjegyzem, ha nincs 1000 forintod meghívni valakit, akkor még nem állsz úgy anyagilag, hogy randizz.

2023. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/87 anonim ***** válasza:
22%
Egyetértek.
2023. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/87 anonim ***** válasza:
80%
Most párt szeretnél vagy szexelni?
2023. márc. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!