Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alekosz incelnek számít ?

Figyelt kérdés

2023. márc. 30. 19:37
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

"Volt valaha nője? Volt. Akkor nem incel"


Attól még lehet az. Nekem is volt nőm, sőt alkalmi kapcsolatom is, mégis incel vagyok. 2 éve nem voltam nővel és 99% eséllyel a jelenlegi (vagyis 2 éve tartó) helyzetből kiindulva már nem is leszek soha többé. Maximum akkor ha fizetős szolgáltatást veszek igénybe, de arra meg nem vágyok.

2023. márc. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
61%

"Nekem is volt nőm, sőt alkalmi kapcsolatom is, mégis incel vagyok."


Nem. Nem vagy az. Csak béna.

2023. ápr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem incel. Most is van valami ronda duci szemüveges nője.


Az az incel aki bárhogy probalkozik és pénzes szolgaltatson kívül nő nem sikerül neki.

2023. ápr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
#13 én még azt sem nevezném incelnek, aki nem sikerül neki de attól még próbálkozik és közben eljár prostizni. szerintem azaz incel, aki már abbahagyja ezt az egész nő dolgot és azt mondja, hogy inkább él más életet, ahol ez nő szál nincs ott.
2023. ápr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

14nek igaza van.

A "cölibátus" szó nem párkeresési kudarcot, hanem nőtlenséget jelent. Az, hogy hogy "szerzed" be a nőt, azt nem számít, a lényeg, hogy jutsz-e szexualitás közelébe, vagy sem. Ha igen, akkor nem élsz cölibátusban. Tehát nem lehetsz incel, mert a "cel" része nem valósul meg.

2023. ápr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
29%

Az Alekoszfélékre felnézek incelként mert mintegy meghackeli a rendszert, magát a mátrixot, és úgy lesz celeb és sikeres, hogy közben nem úgy néz ki mint akit futószalagon gyártottak erre a pozícióra.

Ez természetesen nem azt jelenti, hogy a blackpill ne lenne igaz, hanem csak annyit, hogy Alekosz egy elképesztő nagy hős mert beint a világnak, szharik a természeti szabályokra és jól érzi magát.

2023. ápr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

16, neked is jogodban áll bármikor publikusan hülyét cisnálni magadból. Ha te ettől érzed jól magad, szíved joga.

És neked is jogodban áll csúnya nőkre arcpirító módon rányomulni. Valamiért mégsem teszed...

2023. ápr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
29%

17


Ő mindenkinél bepróbálkozik, a jó nőknél is.

Valamikor az tette a férfit féfivá, hogy be mert próbálkozni, mert udvarolni stb.

Ma meg az teszi férfivá, hogy bizonyos szabványnak megfelelő fejformája van és regizio Tinderre meg húzogat jobbra meg balra.

Más időket élünk.

De szerintem nem ciki amit Alekosz csinál, megéli férfi szerepét. Mert igen ő nagyobb férfi mint az ország hímneműi 99%-a.

2023. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

18, nyugi, most is férfias, ha be mersz próbálkozni. A stílus finomodott, amiről Alekot elfelejtették tájékoztatni, de ez mindegy.

Az, hogy te fejformákat meg a Tindert bámulod egész nap az csak téged jellemez, esélyes, hog ypont emiatt nem vesznek férfi számba.

ha a társadalom elvárásairól beszélsz, legalább legyél tisztában a társadlaom elvárásaival. Sem Alek, sem az általad emlegetett fejforma meg TInder nem része ennek.

2023. ápr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
51%

19


Látom a tagadás továbbra is része az életvitelednek.

Te döntésed de nehezebb ezt a terhet viselni szerintem mint elfogadni hányadán is állnak a dolgok

2023. ápr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!