Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alekosz incelnek számít ?

Figyelt kérdés

2023. márc. 30. 19:37
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
20, nézd, ha egy olyan ember papol a világ működéséről aki láthatóan nem tud részt venni benne, akkor az erősen hiteltelen:D Egy kulcslyukon keresztül próbálsz lakberendező lenni. Nem fog menni, ahhoz bizony nem árt bemenni a házba.
2023. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
51%

21


Hát azt legalább hitelesebb személy vagyok megállapítani, hogy kinek nem szabad részt venni mint te.

2023. ápr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Igen? Ezt kifejtenéd miért is?
2023. ápr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
0%

23


Én kívülállóként elfogulatlan jobban látom az eseményeket.


Képzeld el amikor például a pályán focizol egy csapatban.

Te látod át jobban a pályát a pályáról vagy pedig én aki a lelátóról figyeli az eseményeket és belátja a teljes pályát és az összes játékost egyidöben?

2023. ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
24, és szerinted ki tudja, hogy hogy kell gólt rúgni, te, aki sosem álltál a pályán, vagy én, aki rendszeresen gólt rúg?
2023. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
50%

25


Attól mert még tudsz gólt rúgni nem jelenti, hogy annyira érted a játékot mint én a lelátóról. A legjobb edzők tudod nem a legjobb futballistákból kerültek ki.

2023. ápr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

26, ahhha.

Az a gond, hogy ez a szöveg itt a tízmillió társadalomtudósból lett tízmillió gazdasági szakértőből lett tízmillió járványügyi szakértőből lett tízmillió hadügyi szakértő országában eléggé lehasznált:D

Tipikus hozzáállás, hogy "nézem, tehát értek hozzá":D Nem, ettől még nem értesz hozzá.


Ráadásul korántsincs olyan rálátásod az egészre mintha a lelátóról néznél egy meccset. Az incel ideológiák hívei nagyrésze ugyanis pont a saját sértettségükből táplálkozik. Azaz ők is ugynaúgy a pályán vannak, csak ők sosem rúgtak gólt. Mégis arról beszélnek hogyan kell gólt rúgni.


Miért az beszél a nők igényeiről aki még bizonyítottan sosem sikerült eltalálja? Az max arról beszélhet, hogy mi NEM a nők igénye. De az a gond, hogy épp elég itteni vita mutat rá, hogy (legalábbis az itteni) incelek jelentős részének botrányosan rossz az önismerete, szóval így még azt is nehéz megmondaniuk, hogy mi nem kell a nőnek, hiszen azt tudják, hogy ők nem, de hogy ők milyenek, azt már nem tudják.


Sok incel szereti beállítani magát mint valami párkapcsolati szakértő... de a realitás egyszerűen rácáfol az állításaikra (pl ez a lapátállas baromság), innentől kezdve meg hülyeségeket beszélnek. Csak még ezt sem hajlandóak belátni. Mondjuk ezt megértem, hogy miért.


Szóval tökre értelek, hogy azt érzed értesz hozzá... de ha valóban értenél, akkor mennél valamire a tudásoddal. De ha még egy utcán való sétálás is rácáfol a tudásodra, akkor az a tudás bizony nem túl hasnzálható vagy megbízható.


Persze a TV előtt ülve nézve a meccset könnyű okosnak lenni, hiszen végig "mi lett volna ha" stratégiákat hangoztatnak az ilyenek:D

2023. ápr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
17%

27


"Ráadásul korántsincs olyan rálátásod az egészre mintha a lelátóról néznél egy meccset. Az incel ideológiák hívei nagyrésze ugyanis pont a saját sértettségükből táplálkozik. Azaz ők is ugynaúgy a pályán vannak, csak ők sosem rúgtak gólt. Mégis arról beszélnek hogyan kell gólt rúgni."


Oké akkor legyenek a pályán. Képzeld el azt a játékost, akinek hatalmas szíve van és akarata de törpének született és 110 cm, nem tud futni sem. Betalálni sosem fog, max ha róla véletlen bepattan a labda, de ettől még nagyon jól lát a pályán, ért a taktikához, hogy kinek hol kell helyezkednie, kit kell fognia stb, és bár sosem lett jó focista visszavonulása után remek edző lett belőle. Na ilyenek az icelek. Önhibájukon kívül sosem tudnak betalálni mert súlyos hátrányban vannak, de ettől még nagyon értik a játékot.


"Miért az beszél a nők igényeiről aki még bizonyítottan sosem sikerült eltalálja?"


Az, hogy őket sosem választják a nők az már bizonyíték arra, hogy kiket nem. Ezután csak össze kell foglalni a közös vonásokat és meg is van az ok. A többség vagy alacsony és/vagy kopasz/ és vagy vékony és / vagy kövér / és vagy rossz az állkapcsa / és vagy nem elég izmos / és vagy nem ülnek mélyen a szemeik / és vagy nem elég mély a hangjuk. Ezek a fő jellemvonások amelyeket szemmel látni lehet. Nem mondom, hogy nincsenek személyiségi jellemvonások, de ezek szerteágazóbbak mint a fizikaiak. És sokat közülük a fizikai jellemvonások termeltek ki, mondhatni kéz a kézben jár például az alacsonyság és rossz állúság a nőkkel való gátlásossággal. Ez csak egy példa de sok ilyen kombináció van.


"Sok incel szereti beállítani magát mint valami párkapcsolati szakértő... de a realitás egyszerűen rácáfol az állításaikra (pl ez a lapátállas baromság), innentől kezdve meg hülyeségeket beszélnek."


Akkor miért van az összes nő bálványnak lapátálla? Brad Pitt, Tom Cruis, Chris Hemsworth, Henry Cavill, Heath Ledger, Christian Bale, MEl Gibson stb stb.


Plusz ha még ráadásul introvertált is az illető srác, vagy netán Aspergeres, akkor meg van pecsételve a sorsa. Csúnya külsővel az introverzió megbocsáthatatlan.

2023. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Jó, hát hidd így, ha gondolod.


Mégis, ha arról van szó, hogy az incelek legaláb bkét jó szó tmondjanak saját magukról, megkukulnak.

Amikor arról van szó, hogy oké, nincs nő, és barátok? Megkukulnak.

Amikor tartalmas hobbikról van szó? Megkukulnak.

Bezzeg amikor szídni kell másokat, akkor hangosak és agresszívak.


Eddig még egyetlen ronda incelt sem láttam. Igénytelen az volt, de ha valaki még hajat sem hajlandó mosni, akkor ott nem arról van szó, hogy ő mindent megtett ami tőle telik.

Ha meg egy teljesen okés külsejű ember habzó szájjal biznygatja, hogy ő márpedig ronda, akkor ott egyszerű pszichés zavarról van szó. Az ilyen ember pedig nem lát tsiztán.


Az ittlévő incelek is rendre bebizonyítják mekkora gerinctelen és rossz emberek.

Csak az elmúlt hét kérdéseiből szemezgetve:

Incel, aki bekamuzná, hogy ő is jehova tanúja, egy egész hitet hazudna, csak mert a jehovások között sok jó csaj van.

Az incel aki az űrbe lőne ki minden chadet.

Az incel aki vak csajokat akar széken állva átverni, hogy megfektethesse őket.

Az incel aki háborúba küldené meghalni a chadeket.

Az incel aki arról fantáziál, hogy egy vírus kiírt minden férfit aki nem szűz. Vagy impotenssé teszi őket. Vagy van még egy halom ötlete, de a lényeg ugyanaz: hidegre tenni mindne férfit, aki nem incel.

Az incel aki nettó alkoholista, nyíltan megveti a nőket, de fel van háborodva, hogy ő "nem kap" nőt.


Tudom, tudom, a frusztráció agressziót szül, ezt én is értem. Ugyanakkor ezek az emberek mit várnak? Hogy ezek után majd jobb lesz bármi? Ezekre az emberekre a kutyámat sem bíznám rá, hiszen egyszerűen veszélyesek!


És mondom, amikor megkérdeztem az inceleket hogy milyen pozitív tulajdonságaik vannak, mint emberek, egyszerűen nem tudtak mondani ilyet...


Ezek az emberek mentálisan nem egészségesek. És emiatt nem is látnak tisztán a környezetükben.

Egyszerűen nincs kapcsolatuk a realitással.

2023. ápr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
29%

29


“ Tudom, tudom, a frusztráció agressziót szül, ezt én is értem. Ugyanakkor ezek az emberek mit várnak? Hogy ezek után majd jobb lesz bármi? Ezekre az emberekre a kutyámat sem bíznám rá, hiszen egyszerűen veszélyesek!”


De ez a “szemelyiségfejlődésük” eredménye. És ezt fontos lenne megérteni mert ez a produktum és nem a kiindulási pont.


Szerintem nem várnak semmit mert már feladták, hogy valaha sikereik lesznek azon a téren. És (lehet pszichés zavar vagy szándékos) inkább az emberek megbotránkoztatása tölti fel már őket. Tehát a gondolatmenet valahogy így alakul: ha mellőztetek, aláztatok, lenéztetek engem akkor semmivel nem tartozom nektek és azt tehetek amit akarok veletek én is.

Most lehet vitázni, hogy ők “ simán csak” senkit nem érdekeltek, de senki nem akarta bántani őket. De ez elég olcsó kifogás amikor sokuk éppen hogy volt bántva lelkileg és a kirekesztés az egy komoly mentális kínzás. Nincs szerintem súlyosabb annál. Súlyos gaztett szerintem. Én szerintem ezért sokuknál megszűnt az empátia (nem ilyenek voltak alapból) én nem érdekli őket milyen érzést váltanak ki másokból, sőt ha sikerül megbotránkoztatni az még jobb, valamilyen szintű kielégülést ad, hiszen mindenkinek kell találnia valamit az életben ami kielégülést nyújt.


Persze hobbik.

Mely hobbi igazán elismert hobbi amit magányosan lehet űzni? Mindenki valamilyen társas cuccra gondol amikor a hobbiról kérdez.


Ha meg egyedül mész csinálni akkor csak néznek rád, hogy ki ez a creepy fhasz.

2023. ápr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!