Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ilyen indok miatt dobni az amugy jol halado ismerkedest?

Figyelt kérdés

Leirtam h ha elegem van eppen a tarskeresesbol es az eletbol akkor szeretek kivonulni a vilagbol a sajat csigahazamban. Nyugi csend egyedullet.

Erre leszolt h szar es lapos lehet az eletem.

Valaszoltam h ambivertalt vagyok ban neha inkabb intro.


Azota nem irj, torolte magat.


Most ennyire baj h nem porgok allandoan 1000el? Es h kell a nyugi a egyedullet es a csend?


2023. márc. 31. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Nem illetek össze, ne bánd
2023. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
biztos jól haladt vagy csak te hitted azt?
2023. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Leírtad valakinek, akivel ismerkedtél, hogy eleged van az ismerkedésből?
2023. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Én sem értem azt amit a hármas. Amúgy senki nem pörög mindig 1000 százalékon, és néha mindenki szeret elvonulni a csigaházába. Ez olyan mintha azt írtad volna, hogy ha megéhezel akkor szeretsz enni.
2023. márc. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Bármi miatt meg lehet szakítani egy ismerkedést. Ha a csaj pörgős, akkor nem illetek össze.
2023. márc. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha te intro vagy, ő meg extro, akkor miért ne szakította volna meg az ismerkedést?
2023. márc. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem hinném, hogy ez olyan jól haladt lett volna.
2023. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%

Milyen szeremcsetlen!!

En tuti elhivtalak volna egy csendes egyedellevos helyre … mehettunk volna randizni a temetobe!


Vagy elhivlak egy parkba es megmondom ,h en nem megyek,hogy oromet okozzak Neked.


Lenyeg az,h elhetetlen az ilyen ember,mint a te letiltos embered.


Mert lehet ugy ertelmezni az elegem van az ismerkedesbol,h : vegre megismertelek,nem ismerkedem tovabb masokkal,mert te erdekelsz.


Szerencsepe a pesszimistak lemorzsolodnak es eltunnek az evolucio sullyesztojeben.


N

2023. márc. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
hát ha valaki leírná, hogy "amikor elege van az ismerkedésből", én se nagyon bíznék benne, hogy itt nagyon bimbódzó kapcsolat fog kialakulni...
2023. márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

Miféle jól haladó ismerkedésről beszélsz, ha még nem is találkoztatok, csak üzengettek egymásnak?

Ez idáig egy lepkefing volt, nem jól haladó ismerkedés.

2023. márc. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!