Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit takar, ha valaki azt mondja, hogy "jelenleg nincs olyan élethelyzetben, hogy ismerkedjen"?

Figyelt kérdés

Az teljesen nyilvánvaló, hogy sokan nem kaparnak foggal-körömmel a szerelemért és a kapcsolatért, lehetnek ennél fontosabb dolgok is. Jó, ha ismerkedéskor "szilárd talajon" áll az ember. De mégis mi húzódhat meg emögött?


- épp nincs munkája az illetőnek/vagy épp van, csak stresszes időszakot él meg a meló kapcsán

- családi problémák, viszály, nézeteltérés, összeveszés, haláleset, szülők épp válnak, stb.

- korábbi szerelmi csalódás, amit még nem tudott feldolgozni, az exe hatása alatt áll, esetleg még ott van a levegőben, hogy újrakezdjék

- rossz anyagi helyzet, az illető talpra akar állni egzisztenciálisan

- vagy simán csak egy lekoptató duma, egy leszerelési "manőver"(olyan, mikor a nők azt mondják, hogy "bocs, van barátom", közben meg nincs)


Szerintetek mi bújhat meg emögött? Találkoztatok már ilyennel? Hogy valaki erre az indokra hivatkozva nem akart ismerkedni?



2018. febr. 6. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Annyit takar, hogy jelenleg nincs abban az anyagi helyzetben hogy mindent megadjon a másiknak. Esetleg szülőkkel/lakótársakkal él, vagy nem túl jók a körülményei a lakást illetően. Vagy szimplán annyit dolgozik hogy nincs ideje egy kapcsolatra.
2018. febr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pl. folyamatban lévő válás, gyerekelhelyezési per, nincs túl érzelmileg az előzőn, stb....
2018. febr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából takarhat bármit, felsoroltál mindent ami lehetséges.

Mikor én egyszer ezt írtam valakinek, akkor én pl. éppen túl voltam egy szakításon, és próbáltam jó irányba terelgetni az életem, rendbe szedni magamat és a dolgaimat.

2018. febr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Honnan lehetne tudni, ki miért mondja? Nálam, a felsoroltak nem akadályok a kapcsolat alakításnál. Legjobb kapcsolatom akkor lett, mikor minden téren totál padlón voltam. Akkor, érdemes volt kiért felállni. Na és abból lett az igazi kapcsolat.
2018. febr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hallottam már ilyenről, annyi jön le belőle, hogy valamiért nem akarja elmondani, mi a helyzet, de a konkrét helyzet bármi lehet. Ha érdekel, megkérdezem, de nem kattogok magamban ilyesmin.
2018. febr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nálam például azt jelenti, hogy amíg nincs saját belvárosi lakásom, hanem albérletben lakok, amíg nincs vadonatúj felső-középkategóriás autóm, hanem a régi, használt, ütött-kopott kocsimat nyüstölöm, amíg nem találok olyan munkahelyet, ahol nem kell szarért-húgyért reggel 6-tól este 10-ig bent rohadnom (ezáltal életet élni is jut időm), amíg nem végzem el az egyetemet, s amíg nem szedek össze egy "kisebb" vagyont, hogy abból fussa is valamire, addig semmi szükségem párkapcsolatra. Ha soha nem jön össze, akkor így jártam, nem túlzottan érdekel. Szóval nálam ezt jelenti.
2018. febr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én már mondtam ilyet anno 32 éves koromban: ezt értettem alatta:

18 éves koromban felvettek az egyetemre és 32 évesen sincs még diplomám, mert csesztem tanulni, nem adtam le időben a szakdogám, volt 0 kredites félévem is és az eddig kifizettet tandíj közelebb áll a 4 millió ft-hoz mint a 3-hoz :-)

Soha nem dolgoztam semmit, munkatapasztalatom zéró!

Anyuék pénzéből élek, ők tankolják a kocsimat és fizetik a biztosításomat, ők veszik a ruháim, ők adnak zsebpénzt és a többi...

Nem fogok égni sem a lány szülei előtt sem a lány előtt ezzel az életvitellel főleg úgy hogy ez a randi partner hölgy orvos dinasztiából származott két diplomával és phd-ra járt éppen :-)

Nyelvvizsgám lováriból van, mert az angol sose ment sőt érettségin buktam matematikából :-)


Oké egy ideig működött volna, de aztán?



Jobb, hogy nem tudta meg az igazságot :-)


Na ezt intéztem el annyival, hogy nem vagyok jelenleg olyan élethelyzetben! Ez azért szebben hangzik :-)


Persze azóta lediplomáztam, jó állásom lett, megnősültem és nem "linkeskedek" de ha összejövök vele nagyon befrusztrált volna az akkori "élethelyzetem"


Azóta már neki is van férje.....

2018. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pont amiket felsoroltál.
2018. febr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyjából fel is soroltad, hogy "mi bújhat meg" emögött. Illetve nyilván lehetne még találni okokat, de ezek a legvalószínűbbek.
2018. febr. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nőként egyszer mondtam valami hasonlót, 19 éves koromban. Későn érő, zárkózott, tanulásra koncentráló lány voltam, akit gimisként nem is érdekelt a párkapcsolat, nem voltak titkos szerelmeim, a fiúk egyáltalán nem érdekeltek. Így mentem egyetemre, ahol az új környezet, új emberek, sokkal nagyobb tananyag már épp elég bizonytalanságot hozott a kicsit teljesítménykényszeres lelkemnek. És akkor egy fiú bepróbálkozott. Semmi gond nem volt a sráccal, csak annyi, hogy nem számítottam rá, mert nem néztem "ilyen szemmel" a fiúkat még. És mivel párkapcsolati téren is teljesen tapasztalatlan ivoltam, úgy éreztem, nem kell még egy ismeretlen front a sok mellé, ahol helyt kell állnom.


Szóval nem feltétlen kell nagy dologra gondolni, van amikor az embert sok dolog terheli le egyszerre, és nem akarja tovább osztani az energiáit. Hiába jó dolog egy párkapcsolat, akkor is plusz idő és energiabefektetéssel jár.

2018. febr. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!