Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkezdtem Tinderen beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem Tinderen beszélgetni egy lánnyal, nagyon sokat és jókat beszélünk egymással, és felvetette, hogy beszéljünk tovább Messengeren. Viszont most látom, hogy anno már beszéltünk Messengeren, és elhalt a beszélgetés. Nem ciki így folytatni?

Figyelt kérdés

Ahogyan fent írtam elkezdtem beszélgetni egy lánnyal Tinderen, ismerős volt már korábbról, arra nem emlékeztem, hogy mi már korábban beszéltünk Messengeren, arra igen, hogy korábban váltottunk már pár szót. Most viszont tök sokat beszéltünk már, tök meglepődtem, hogy milyen gördülékenyen megy az egész, és feldobta, hogy menjünk át Messengerre, és megadta a nevét.


Amint kerestem rá Messengeren láttam, hogy mi már korábban beszéltünk körülbelül 10 üzenetet váltottunk, de elhalt az egész, végül Ő nem írt vissza, de nem is tudott volna nagyon mert már csak szavakban beszéltünk a semmiről.


Szerintem eléggé gáz lenne innen folytatni, mintha semmi nem történt volna korábban, de legalább is fura lenne :D


Persze indíthatnánk úgy, mintha még nem beszéltünk volna, de nem tudom, olyan fura lenne nem? :D


2023. ápr. 3. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, ciki, kínos, de lehet most összejönne valami. Te döntésed.
2023. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha fura lenne ha nem lenne fura, most mit veszíthetsz érted..


Én mindenféleképpen adnék egy esélyt a dolognak. Mi baj történne.. lehet, hogy most másképp alakul, ezt nem tudhatod.


Gáznak pedig nem gáz.

2023. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Írj rá
2023. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ebben csak az a fura, hogy nem emlékeztél rá azonnal.
2023. ápr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
És azért, mert fura, inkább hagynád az egészet? Ha nem, akkor ne húzd, idővel úgyis kiderülne, hogy már beszéltetek. Az is lehet, hogy ő már tudja és nem zavarja. De ha nem, akkor sem gáz. Akkor lesz ciki, ha te azzá teszed. Ne csinálj belőle nagy ügyet, nem kell magyarázkodni se miatta. Írj rá messengeren, egy mondat erejéig megemlítheted, hogy akkor innen volt ismerős. Utána meg folytassátok a korábbi beszélgetést és ennyi.
2023. ápr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idő telt el azóta?
2023. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér a dolog.Veszteni nem tudsz semmi max nem lesz belőle semmi se.
2023. ápr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Velem is pont ez volt. 3 és fél éve együtt vagyunk :)
2023. ápr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a sorstól egy jel, hogy újra összehozott titeket. :)
2023. ápr. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Valószínűleg most is el fog halni a beszélgetés. Most is ugyanúgy nézel ki, mint akkor, tehát nem fogod jobban érdekelni.
2023. ápr. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!