Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten melyik szórakozóhel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten melyik szórakozóhelyeken érdemes ismerkedni lányokkal, hol nagyobbak az esélyek?

Figyelt kérdés

Elsősorban azokat kérdezem, akik gyakran szoktak csajozni szórakozóhelyeken, vagy már próbáltak. Mik a tapasztalataitok, melyikek azok a helyek, ahol nagyobb sikeretek volt, és melyikek, ahol nehezebb? Elsősorban a 16-22 éves lányok a korosztályom.


Persze nyilván nem csodát várok, tudom hogy a nagy számok törvénye játszik, meg egy éjszaka alatt nagyobb eséllyel lenne az, hogy nem jön össze semmi.

Csak mégis azért kérdezem, hogy melyik helyeken lehet találni könnyebben kapható lányokat, ha valakinek van már tapasztalata.



2018. febr. 22. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy a helyen múlik? Inkább rajtad.
2018. febr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Könnyebben kapható lányok mindenhol vannak.Egyszerübb lenne válaszolni ha azt kérdeznéd hol nincsenek..
2018. febr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Diavolino44 ***** válasza:
62%

Ha beszelsz angolul erdemes lemenni szimplakert, fogas, Morri 2 (ez utobbi helyen nem voltam) a kulfodi lanyoknal elony egy picit, hog magyar vagy, s lehet ugy csajozni, hogy megmutatod neki a varost, elviszed olyan helyekre ahova turistak nem gyakran jarnak. Fozol magyar kajat. Stb. A turistak szivesen ismerkednek helyiekkel.

S nyaralas, ideged orszag, buli, kaland, olyan tenyezok amik elosegitik a szexet.

2018. febr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
A Dobozban semmiképpen sem. Lány vagyok, csak megnéztem egy másik lány ruháját, mert tetszett, erre pofát vágott rám meg bemutatott. Azt hitte meleg vagyok vagy mi? A vécé meg teli volt agresszív részeg csajokkal.
2018. febr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Harcoltak a wc-ert, mert ott kurjak oket meg. :D
2018. febr. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Holdon még vannak normális nők. :D
2018. márc. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Morriba már szinte csak szutykok járnak.

Ötkert, Pont, Instant, Corvintető, Kraft mindig találni nagyon szép lányokat, a retyón leszopós sztorik városi legendák, egyáltalán nem jellemző, csak nagyon szutyok ribik csinálják csak.

De azért nem is prűd pitsák, a csókot azért nem lehetetlen elérni a lányoknál. :D

2018. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!