Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire meglepő ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire meglepő ez az embereknek, hogy nem a pénz számít?

Figyelt kérdés

Benne vagyok egy baráti társaságban, ahol 2 ember is szeretett volna összejönni velem. Az egyik (nevezzük Bélának) egy fiatal egyetemista, 5 évvel fiatalabb nálam. Nagyon tetszik a személyisége, a humora, egyre többet beszélünk, egy randi is érik már.

A másik (legyen Zoli) pedig egy jó anyagi helyzetben lévő, nem túl szimpatikus fazon, aki eléggé arcos, van egy étterme és egy kávézója. Csapta nekem a szelet de világossá tettem, hogy nem az esetem.

Zoli megtudta, hogy Bélával alakulgat valami, erre totál kiakadt, hogy miért nem őt választom inkább, neki sok pénze van, miért a "csóró egyetemista" kell nekem. Pedig ő elmondása szerint a tenyerén hordozna, vinne nyaralni stb.

Pár ismerősömnek és a családtagoknak is elmeséltem, hogy miket mondott Zoli, és nem értették, hogy miért nem a pénzeset választom, pedig 2023 van és a pénzről szól már minden, és miért nem jövök össze Zolival, a szerelem már nem számít.

Na ez engem eléggé szíven ütött, ugyanis egyrészt nem vagyok senki pénzére rászorulva, 2 helyen dolgozom, jól élek, de tényleg ennyire általános lenne, hogy a pénzeset kell választani? Nektek mi a tapasztalatotok?

27n


2023. ápr. 6. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Trükkös fordított incel kérdés. Nagy kár, hogy teljesen átlátszó.
2023. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem az, teljesen valós a kérdés.
2023. ápr. 6. 12:30
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Pick me, choose me.. Ne haragudj, de nem is értem, ha nem incel vagy, minek írtad ki ezt a kérdést. Vagy mit vársz válasznak? Attól, hogy neked ilyen az ismerettségi köröd, attól ez nem igaz mindenkire, sőt. Zoli csak egy sznob, aki azt hiszi pénzen mindent meg lehet vásárolni, vannak ilyen pasik.
2023. ápr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Szimplán az, hogy vannak férfiak és nők körében is fogyatékosok akik azt hiszik, hogy pénz miatt összejönni valakivel jó dolog. (Vagy majd ha lesz sok pénzem lesz baratnő is és boldog kapcsolat esete)


Engedd el az ilyet.

2023. ápr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
sok sikert Bélához. Mi a kérdés?
2023. ápr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
és erről miért kell kérdést kiírni? Felnőtt nő vagy, azzal jössz összes akivel akarsz.
2023. ápr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Nekem munka kapcsan volt ilyen. Kaptam ket ajanlatot ugyanazon a napon. Jo munka, sok fejlodesi lehetoseggel olcsobban, vagy a szokasos langyos viz nagy penzekert. Pontosan 50%-kal tobbet kaptam volna. Korbekerdeztem az ismerosoket, hogy melyiket valasztanak. Mindenki a tobbet fizetot valasztotta volna. Egy kivetel volt az ocsem. Az kevesebbet fizeto lett a befuto.
2023. ápr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ebből az a tapasztalat, hogy igen szar értékrenddel rendelkező egyének vannak a környezetedben. Én ezen elgondolkoznék...

Mellesleg elég sok férfi él szerencsére a világon, nem csak Béla és Zoli közül lehet választani.

Harmadik meglátásom pedig, hogy nem lehetnek az anyagiak nem fontosak. Nem fontosabbak, mint érezni, szeretni a másikat, de jövőtervezés szempontjából nem lehet figyelmen kívül hagyni, hogy ki ő, hány éves és mivel foglalkozik.

2023. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy a nők vagy a jóképű chad, vagy a pénzesjózsi közül választhatnak, akkor nyilván ha megvan a saját pénzük, akkor az előbbit választják, ha az utóbbit, akkor meg nem. Aki meg se nem jóképűnek nem született, se nem pénzes nem lett, azokat meg végképp észre sem veszik.
2023. ápr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!