Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak akik nem gazdagok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik nem gazdagok, miért hiszik hogy pénz majd megoldja nőzési problémáikat?

Figyelt kérdés

Miközben nem oldja meg. Nem kell gazdagnak, pénzesnek lenni ahhoz hogy ezt látni lehessen.


Ismerkedős facebook csoportokban és máshol is jómódú, sportautós, gazdag pasik keresnek párt...


miközben nekik elméletileg nem is kéne keresni. Önmagában a tény hogy gazdagok, már azt kéne hogy eredményezze hogy nők hívogatják őket, írogatnak nekik maguktól, vagy odamennek hozzá amikor leparkol a Ferrarival.


De mégsem történik



2023. ápr. 8. 16:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ahhoz bőven milliárdos vagyon és havi minimum 5-10M nettó kell, hogy valakinek pusztán a vagyon miatt, "instant" legyen (barát)nője.


A másik véglet is "játszik", vagyis ha valaki extrém szegény (értsd: nincs hol lakni, normális ételre se futja, semmi programra nincs pénz stb.), akkor az anyagi helyzet kb. kizárja a normális párkapcsolat esélyét.


Ami viszont a kettő között van, az kb. tök mindegy. Szerintem ilyen szempontból mindegy, hogy nettó 200ezer vagy 2 millió a havi bevétel, nem az fog a legnagyobb súllyal latba esni a csajoknál.


Pl. Nekem 1,2M nettó, 155M ház, 35M megtakarítás, új kocsi. És az elmúlt 4 hónapban egy (értsd: 1 darab) nővel randiztam (aki amúgy pénzesebb volt tőlem). De már 2 hete még egy darab jobbra húzást sem kaptam Tinderen... Nem ezen múlik. Azon sem, hogy mennyit kondizik az ember.


Ahogy én látom, kb. 33 éves korig minden frankó, aztán ha valaki azután kerül vissza (vagy marad) a húspiacra, az ráb@sz.tt, tök mindegy, hogy férfi vagy nő...


35F

2023. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Pénzért lehet nőt venni, érzelmet azt ki kell érdemelni. Akár csórón is, de ki lehet.
2023. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak nem hiszik ezt. Az incelek igen.
2023. ápr. 9. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
11%

#13


Csórón (munkanélküliként), jöttem össze a párommal, immáron 14 éve.

Szerinted incel lennék?

Nagyon hülye felfogásod van.

2023. ápr. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
66%

11

Maximálisan egyetértek.

30 évesen cseréltek le egy fiatalabb nőre. Nekem innentől lefőtt

2023. ápr. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
15. 40-esként gyerekkel sem főttem le, bőven volt választék és lett új társam is.
2023. ápr. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

11. “ Ahogy én látom, kb. 33 éves korig minden frankó, aztán ha valaki azután kerül vissza (vagy marad) a húspiacra, az ráb@sz.tt, tök mindegy, hogy férfi vagy nő...”


Nem látjátok ebben a logikai ellentmondást? Ha férfiak és nők is kerülnek a húspiacra 33+ évesen, akkor miért b@sznának rá? Ismerkedjenek egymással. A 33 év amúgy nagyon fiatal. Ha 60+ évet mondtál volna, akkor megérteném, de 33?! Gyerek még.

2023. ápr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!