Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a jó megoldás mikor nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó megoldás mikor nem tudod hogy a másik fél is szeretne többet?

Figyelt kérdés
Türelmesen várni, hogy alakuljon magától a dolog vagy pár hét / hónap után tisztázni hogy melyik fél mit érez?
2023. ápr. 14. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
A legrövidebb út az egyenes, le kell tisztázni. Mit veszíthetsz? Ha többet akar, akkor jól jártál, ha nem akar többet, legalább kiderült, és nem feleslegesen reménykedsz.
2023. ápr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És hogyan lehet letisztázni? pl: " Én úgy érzem többet szeretnék mint csak barátkozni... Neked mik az érzéseid? "
2023. ápr. 14. 10:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A "Neked mik az érzéseid?" szerintem felesleges első körben. A reakciójából valószínűleg tudni fogod. Ha nem egyértelmű belőle, csak akkor kérdezz rá szerintem, hogy ő mit érez.
2023. ápr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Pl így. Mindenképp érdemes tisztázni. :)
2023. ápr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk úgy volt, hogy nem voltam szerelmes meg semmi hasonló, csak ahogy együtt töltöttük az időt, úgy éreztem, hogy lehetne valami. Az első 1-2 szex után határoztam el, hogy kiderítem. Még mielőtt bele éltem volna magam, megkérdeztem kerek perec, hogy ez neki csak szex, vagy nyitott komolyabb ismerkedésre? Mert én is akkor úgy állok a dologhoz. Nem zárkózott el, elengedtük magunkat, és alakult minden magától. Azóta is együtt vagyunk. Én nem szeretem a játszmázást, a bizonytalanságot. Sokan félnek tőle szerintem, hogy ha a másik nem úgy érez, akkor elveszítik. Hát ha tényleg nem úgy érez, akkor mindenhogy elveszítik, csak idővel jobban fáj. (A sztoriban én vagyok a nő, a párom férfi).
2023. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5ös: Jó amit írsz, izgalmas történet.

Amúgy szerintem azért halogatom a dolgot, mert félek attól, hogy shock-olom a lányt. Esetleg ő csalódik, mert azt hitte jó barátok lehetünk...

2023. ápr. 14. 11:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázni. Ha te amúgy egy komolyabb kapcsolatot szeretnél, felesleges rá várogatni és hagyni, hogy teljen az idő, mert nem azon fog múlni. Lehet ő csak összejárogatna még 2 évig, te meg nem ezt keresed.

Én komoly kapcsolatot szeretnék, te?

Ha ő nem, akkor el kell köszönni.

2023. ápr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet hogy ő is arra vár hogy nyiss felé. De ezt csak akkor tudod meg ha kezdeményezel.
2023. ápr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi köszi
2023. ápr. 14. 11:35
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg úgy bókolj neki, érezhető legyen belőle, hogy te hosszútávra tervezel vele és várd a válaszát, ami utalni fog arra, hogy ő mit szeretne.
2023. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!