Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi legyen ? Külföldön élünk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen ? Külföldön élünk. Párom szeretne összeköltözni, innen el máshová, albérletbe. Én meg gyűjteni szeretnék önerőre és venni egy lakást, itt külföldön, de szintén nem a környéken. Erre mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Neki már van háza Magyarországon, de nem szeretnék már albérletből albérletbe ugrálni. Úgy terveztem ,hogy innen csak sajátba költözök. Elkezdtem már félre tenni rá.
2021. aug. 25. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Kulfoldon nem szerencsés ingatlant venni mert nem fix a munka.

Ha mashol talalsz masik allást meg adhatod el.

2021. aug. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi baja a mostani alberleteddel kerdezo? Kicsi kettotoknek, nem lehet oda bejenteni? Ha mindkettotoknek kozel van jo munka, en abban maradnek. Ha nem, akkor a jobb fizetesu tars munkahelyehez kozel vennek ki albit.


2. Te ezt honnan vetted? :D Gondolom nem magyar ceg kikuldeteseben vannak.

Nemetorszagban is lehet ugyanugy munkat talalni, mint Mo.-n. Ja bocs, nemetben meg konnyebb is, es nem apropenzert. Ha mar meg van a ház, kifizetve, akkor meg tok mindegy, hanyszor cserelgetnek utana munkahelyet.

2021. aug. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, hogy te a hatterinformaciokkal erted a sajat kerdesed, de eleg nehez kisilabizalni, hogy eppen most milyen helyzetbe vagytok. A talalos kerdes megfejtese meg igencsak fugg ettol. LE tudod irni ertelmesen, par osszetett mondatban, hogy mi a jelenelegi szitu es mire szeretnetek valtani?
2021. aug. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát előbb gyűjtsd össze az önerőt,keress egy házat,ami tetszik.Menjetek el együtt megnézni és utána vegyétek elő még egyszer a kérdést.
2021. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tavasszal szeretne költözni. Nem most. Közelebb a határhoz. Én is kb. jövőre gyűjtök össze annyit ,hogy tudjak lakást venni. Itt egyelőre a jelenlegi munkám miatt maradok, ami végre éves állás és nem vendéglátás.

Én se szeretnék éveket itt maradni ,mert ez egy télies hely és hideg , nem szeretem. Ő se szereti a telet.

Ide nem szeretne költözni szerintem ,mert autózni kell a munkába járáshoz neki és télen elég kinlódás. Én meg pont itt helyben találtam ezt a munkát, ami egyelőre nekem megfelel.

2021. aug. 25. 12:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi van? Ezt a katyvaszt!
2022. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!