Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a jó megoldás? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jó megoldás? A férjemnek már van gyereke, mikor összejöttünk azt mondta ő is szeretne babát egy pár év múlva, most viszont nem szeretne, fogadjak örökbe egyedül egy gyereket? Vagy váljak el? Ha nektek nincs közös gyereketek a férjetekkel

Figyelt kérdés
úgy is tudtatok boldog párkapcsolatban élni? Azért nem szeretne babát mert a gyereke már kamasz és nagy, nekem még nincs gyerekem

2023. márc. 20. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tisztességes mert hidd el tudta ő, hogy nem akar már gyereket de meg akart téged szerezni. Mielőbb lépj le ha gyereket akarsz. Én nem akarok ezért boldog lennék egy olyan párral aki nem akar, az embereknek meg kell találni a hozzáillőt és te nem találtad meg.
2023. márc. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Tudtad, hogy már van neki gyereke... Ez elég beszédes....
2023. márc. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Ne maradj ebben a kapcsolatban. Hány éves vagy? Lehet meg saját gyermeked, ha időben lépsz. Következő alkalommal pedig próbálj gyerek nélküli férfit találni. Ott több esélyed van a gyerekre és a boldogságra.
2023. márc. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt a válás lesz az egyetlen megoldás. Szépen átvert, pont arra játszott, hogy pár évig el tudja húzni az időt, aztán meg kifutsz az időből, és már nem fogod emiatt kitenni.

Te meg ezzel a tudattal nem fogsz tudni együttélni. Lehet, hogy most szereted, de ez nagyon gyorsan el fog illanni. Marad a neheztelés meg a hiányérzet, hogy sose fogja tudni megadni azt, amire mindennél jobban vágysz. De akkor már tényleg kifutottál az időből.

2023. márc. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól elkuldenem a bús pqicsaba.Neki van és? Attól neked nem lesz, ráadásul atvagott mert azt mondta lesz közös is. Az én férjemnek is van az előző kapcsolatból gyereke, és lett közös gyerek is. Ha nem így lett volna viszlátot i tettem volna.
2023. márc. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem tisztességes, hogy ezzel játszadozik, hogy egyszer akar, egyszer nem akar. Én is lépnék minél hamarabb. egyedül örökbe fogadni Magyarországos sajnos szinte lehetetlen.
2023. márc. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Atvert es megprobalt torbe csalni, amikor mar eselyed sem lesz. Nem elnek tovabb egy ilyen emberrel. Ha pedig arra hivatkozik, hogy nem tudta, hogy neked ez ilyen fontos, akkor kuldd el melegebb eghajlatra.
2023. márc. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A jó megoldás, ha kivágod, mint a sz..ó macskát, mert egy alapvető dologban átvert.
2023. márc. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12%
Hány éves vagy jelenleg? Egyébként gyerek nélkül is lehet boldogan élni. Nagybátyáméknál nincs gyerek, de ez náluk közös döntés volt.
2023. márc. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9-es, aki gyereket szeretett volna, az aligha tud boldog lenni nélküle. Pláne, ha nem egészségi ok miatt nem lehet neki, hanem a partnere átverte.
2023. márc. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!