Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha eddigi életemben 1 férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddigi életemben 1 férfi sem akart velem párkapcsolatot akkor mi baj lehet velem?

Figyelt kérdés

1-2 le akart velem feküdni se semmi több

Van diplomám is, beszélek nyelveket. Átlagos a testalkatom nem vagyok 100 kg.

Nem járok szakadt ruhákban sem.


2023. ápr. 24. 16:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
56%
Kérdések merültek fel bennem: mennyire vagy introvertált/extrovertált? Mennyit vagy közösségben? Mi az érdeklődési területed? A mentén nem jártál még szerencsével, hogy egy érdeklődésii terület mentén lévővel ismerkedj? Mennyire vagy érdeklődő a másik felé? Mennyire tudod kezelni a konfliktusokat? Milyen személyt szeretnél magad mellett tudni? Van egy elképzelt képed a leendő személyről? Mennyire adsz magadra? Stb.
2023. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
83%
Ennek sok oka lehet. Szerintem nem a kulsovel van a gond. Az marhasag, hogy a ferfiaknak csak a modell csajok jonnek be. Nekem is vannak lany ismeroseim akik evek ota egyedul vannak. Majdnem az osszesnek valami problema van a szemelyisegevel. Pk az egyik hamar megharagszik mindenert. Van amelyik allandoan okosabbnak hiszi magat mindenkinel. Van feminista is.
2023. ápr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a dolgot. Ha nem adsz magadról több infót, akkor milyen választ szeretnél kapni? Vagy ez csak költői kérdés részedről?

Ennyi infóból lehetetlen megmondani, hogy van-e veled valami probléma, vagy csak nem volt eddig szerencséd.

2023. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Introvertált vagyok. Érdekel a pszichológia, táplálkozás. Nem sértődök meg azonnal. Ha valami gond van az meg szoktam beszélni az emberekkel.

Járok sokfelé, utazni is szoktam.

2023. ápr. 24. 17:59
 15/27 anonim ***** válasza:
52%
14#: Oké, ezek nem rossz tulajdonságok:). Külalak ra milyen vagy? Sport?
2023. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
14: Ezek nem rossz tulajdonságok, mert vannak, akik a csendesebb, befeléfordulóbb típust kedvelik, mint én is. Az utazás is jó dolog.
2023. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tudjuk meg hogy néz ki. :D
2023. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
60%
Nem a sajat szintedtől varod amit kellene.
2023. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Mit értesz az alatt hogy nem a saját szintemtől várom?
2023. ápr. 24. 18:34
 20/27 anonim ***** válasza:

Messziről ezt tényleg nem lehet megmondani. Ha valóban nincs semmi férfi taszító személyiség hibád, akkor lehet, hogy nem jó körökben mozogsz.

Valamennyi szociális életednek kell lennie, még ha intro is vagy. Az nem mindegy, hogy ez hol, kikkel éled.

Első körben érdemes tisztázni az értékeidet. Olyan nincs, hogy valakinek nincsenek értékei, mindenkinek vannak tulajdonságai, akit valaki valahol értékel.

Olyan körökben kell a szociális életedet élned, ahol olyan emberek mozognak, akiknek fontosak lehetnek ezek az értékek.Pl.az insta biccsek is a kondiban szedik fel a hapsikat, és nem a Művészetek Völgyén, hogy egy plasztikus példával éljek.

2023. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!