Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiatalként komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Szóval😅. Már egy jó ideje keresem azt a bizonyos nagy őt, de nem tudom a meleg fiúk jelentős része csak a sexre megy viszont nekem egy társ hiányzik az életembe. Húszas éveim elején járok és még komoly kapcsolatom nem volt csak randik, hitegetések...


Ráadásul Budapesten élek ami az ország legy nagyobb városa is...


Szóval kisebb-nagyobb pánikot okoz ez nálam, hogy nem találom azt a társat aki komolyan venne.


Hol lehetne ismerkedni? Tudtok oldalt vagy helyet ahol nem sexre mennek hanem rendes kapcsolatra fiatal meleg fiúk? Hallottam, hogy bme-nek is van valami ilyen köre.



2023. ápr. 25. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:
31%
Bárhol a magyar határtól nyugatabbra!
2023. ápr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!