Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy srác. Valamiért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác. Valamiért nincs nete rendesen újabban.és megcsörget, hogy én hívogassam?

Figyelt kérdés

Nekem ez olyan érdekes hogy asszem 28 év körül egy "férfi" csörgetget, hogy én hívjam vissza.

Foglalkozzak én ilyennel?

Eddig ez nem bukott ki mert rengeteget videocseteltünk már, egész jól elvoltunk mindig.

Az anyujával él, aki meg fura, nemigen szereti ha a fia netezik vagy ilyesmi lehet a háttérben, lehet az anyja vagy nem fizeti vagy kikapcsolta a netet.

De hogy én hívogassam telon beszélgetni a költségemre mert csak megcsörget?

Velem még ilyen soha nem történt.

Kb az egész kéoem kezd róla összeomlani



2023. ápr. 28. 18:53
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Nem 2 perces beszélgetéseink szoktak lenni hanem akár naoonta többször órák. Amíg volt nete
2023. ápr. 28. 18:55
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Olyan fura hogy ilyen pasikkal randiztok 😅
2023. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a nyomorult mamakedvencei életképtelen embereket honnan a francból veszitek??!
2023. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Azért eddig ugy ismertem meg, hogy érzelmes kitartó ragaszkodó, és jól elvagyunk.

Kb ő is olyan típus mint én. 2 sorstárs féle vagyunk. Anyagilag ő sincs eleresztve, én sem. És azért már elég jóideje megy ez.

Most meg törik össze nekem róla minden.

2023. ápr. 28. 19:01
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát neked sincs túl magasan az a léc kérdező... 😑
2023. ápr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem összetörni kell, hanem tisztázni, hogy neked sincs ingyen a telefonálás, és vagy hívjon fel, vagy fizesse a netet rendesen, (elvégre felnőtt ember), vagy hagyjátok egymást a fenébe.

Főleg, ha jól gondolom, hogy az egész "kapcsolat" ebben ki is merül, és élőben nem, vagy alig találkoztok.

2023. ápr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

3 éves a kapcsolatunk.

Azalatt jártam 2 életképessel.

Ez a srác pedig aki a gyk szerint nyomorult mamahoteles, mégis kitartóbb mint az a 2 ász életképes pasival a kapcsolatom.


Egy mamahoteles 2 okos ügyes értelmes pasit lekörözött eddig, mert ő meg valahogy még mindig kitart mellettem. Kötődőbb ragaszkodóbb megbízhatóbb eddig hihetetlen, de ő viszi így a pálmát.

2023. ápr. 28. 19:09
 8/28 A kérdező kommentje:

#6

Még a tisztázáshoz is nekem kéne felhívni.

Ezért sem tudom.

2023. ápr. 28. 19:10
 9/28 anonim ***** válasza:
97%

Akkor további sok sikert kérdező. Minek írtad ki a kérdést ha ennyire tökéletes neked ez a pasi?

Ehh... 🤦😑

2023. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
A kérdésben szerintem benne van miért írtam a kérdést.
2023. ápr. 28. 19:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!