Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként miért ilyen nehéz párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként miért ilyen nehéz párt találni?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok. Sehogyan nem találok párkapcsolatra alkalmas társat. Minden férfinek csak szexre kellenék, akinek meg párkapcsolatra, az nekem nem tetszik.

Nekem csak annyira volna szükségem, hogy odaadó, humoros, kedves legyen a férfi. Nem olyan hatalmas kérés, hogy adjon egy csokit vagy egy szál rózsát a randikon. Tudjon főzni, mert én nem tudok. Legyen autója, ha menni kell valahová, az mindig jó. Legyen saját lakása, mert nem élek mamahotelben. Eddig szerintem semmi teljesíthetetlent nem írtam, vagy igen?

Ezeken kívül, legyen magasabb, mint én. Mivel én is 170 vagyok, magasabb nő, így alap, hogy legalább 185, de inkább 190 legyen a partnerem, hogy magassarkút is felvehessek, mikor együtt vagyunk, és ne nézzek ki hülyén mellette.

Persze, szeretném, ha jóképű lenne, de aki nem tetszik, azzal úgysem ismerkedem. Törődjön magával, öltözzön normálisan, ne legyen büdös (sajnos volt ilyen randim), ne legyen kócos a haja, egyszóval nézzen ki normálisan. Ne legyen szájszaga, fehér fogak alap elvárás. Ha izmos és ad magára az plusz pont, de nem kötelező. Olyan hatalmas elvárás lenne ez?

És persze legyen megtakarítása, hogy jól éljünk, normális munkája, havi egymillió forintot, ami elég alap, bármelyik valamire való férfi kirázza kisujjból, aki tanult és normális diplomája van.

Én adok magamra, normális vagyok, van diplomám, normális életet élek, nem vagyok függő, sokat takarítok, recepciós vagyok, így munkám is van, mégse találok hozzámvaló férfit. Az egyetlen hibám, hogy kissé túlsúlyos vagyok. Szerintetek miért megy ilyen nehezen ez? Mit csinálok rosszul?



2023. ápr. 30. 08:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Mert férfi vagy. Így nagyon nehéz hozzádillő férfit találni.
2023. ápr. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Hans Pötterman ***** válasza:
83%
Már reggel korán mennek a kamu,nőket lejárató fake incelkérdések...🥱🥱🥱🥱
2023. ápr. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Na vajon mi lehet a baj...🤔
2023. ápr. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Napi #igazavanazinceleknek kérdés megvolt... nagyon gáz ez a kamu.
2023. ápr. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
21%
Mert aranyásó vagy.
2023. ápr. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
34%
Mert magadhoz képest irreális igényeid vannak. Akik megfelelnének neked - vagyis a csúcsszuper, top kategóriás férfiak -, azok bármikor találnak nálad jobbat. A saját kategóriád meg nem elég jó neked.
2023. ápr. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Pillér2 ***** válasza:
74%
Direkt buktatod le magad?
2023. ápr. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
2%

Tulsulyoskent ekkora nagy elvarasaid ne legyenek mar!

Szereny is, sorra jönnenek ki a. Hibaid en 45eves vagyok 190cm 10pkg de nem Kellenel nekem sem

Fél Nap alatt letörném a gőgöd

2023. ápr. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
2%
100kg
2023. ápr. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
39%
Nem bántásból,de havi 1 millió forint az nagyon sok.Így a férfiaknak a nagyrésze kiesett a "versenyből" hiszen nagyon minimális az a létszám akivel te összejönnél,mert minden megfelelő.Lehet nem kéne ilyen elvárásokat gyártani a férfiak felé pl 1 milla fizetés és akkor könnyebb lenne az ismerkedés.
2023. ápr. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!